Роман Сущенко і Петро Порошенко
Роман Сущенко і Петро Порошенко 5 канал

Сущенко стане кандидатом у народні депутати від партії "ЄС" на Черкащині – заява

Читайте по-русски
Колишній бранець Кремля обраний першим заступником голови Черкаської облради

"Європейська солідарність" ухвалила рішення висунути Романа Сущенка кандидатом у народні депутати, щойно будуть оголошені довибори на Черкащині.

"Фракцію "Європейської солідарності" у Верховній Раді називають "спецназом опозиції". І справді, наші депутати – це люди без страху і докору, які готові відстоювати Україну будь-де: у сесійній залі чи у ПАРЄ, навіть на полі бою. І саме такою людиною, без сумніву, є Роман Сущенко. Людиною, яка пройшла російські катівні, яка боролася за Україну навіть у безнадійній, здавалося б, ситуації. Роман став символом боротьби за Україну, яку підтримав увесь світ", – наголосив лідер політсили Петро Порошенко.

Політик переконаний, що досвід Романа Сущенка допоможе опозиції у парламентській боротьбі з російською "п’ятою колоною".

"Хочу окремо наголосити, Роман одразу ж влився в нашу команду, і можна точно сказати, що він – наша людина, а "Європейська солідарність" – його і ваша партія. І на місцевих виборах, завдяки Роману, довіра на Черкащині до "Європейської солідарності" зросла вдвічі", – зазначив Порошенко.

Відомо, що Роман Сущенко очолює партійний осередок "ЄС", а також обраний першим заступником голови Черкаської облради.

"Роман добре знає проблеми Черкаського краю й тому принесе багато користі в парламенті, в тому числі і мешканцям області", – переконаний Петро Порошенко.

"Саме завдяки таким людям, як Роман, авторитет та підтримка партії зростають і, переконаний, і далі зростатимуть. Ми маємо ще раз продемонструвати, що "Європейська солідарність" є не тільки єдиною опозиційною проукраїнською і проєвропейською силою, а й єдиною проукраїнською і проєвропейською альтернативою цій владі. Силою, яка може не тільки говорити про свої здобутки та перемоги в минулому, а й про свої здобутки та перемоги сьогодні та в майбутньому", – наголосив лідер "ЄС".

Попередній матеріал
Затриманий біля каналу "НАШ" ветеран АТО погрожує самогубством – відео (оновлено)
Наступний матеріал
Усі росіяни, які оселилися в Криму після його окупації, є злочинцями – Чийгоз
Loading...