фото із соцмереж

"З'ясувалося, усе не так": переселенець із "ЛНР" розчарувався в житті у "процвітаючій Росії" – відео

  Читайте по-русски
  Виявилося, що реальність відрізняється від картинки з телевізора

  Член української делегації в ТКГ, журналіст Денис Казанський опублікував у себе на сторінці у Twitter дуже красномовний уривок відео з російського опитування. На ньому переселенець до Ростовської області зізнається, що, попри сподівання, особливої різниці із тимчасово окупованою Луганщиною на Росії немає.

  "Опитування в місті Гуково (Ростовська область). Якийсь мужик скаржиться, що переїхав із "ЛНР", сподіваючись на краще життя у процвітаючій Росії. А внаслідок виявилося, що на російському Донбасі такий же морок і злидні, як в ОРДЛО. Реальність відрізняється від картинки з телевізора", – підписав Казанський.

  На самому відео неназваний чоловік розповідає: "Розумієте, я не зовсім місцевий. Я з "ЛНР". Ви мені задаєте питання. Я дивлюся, що там, і що тут. І загалом... Їхали сюди з великою надією... І трохи розчарувалися – у тій же зарплаті, в тому ж рівні життя. Очікували, як ви сказали, що багатюща країна, великі можливості. А виявилося, що не зовсім так".

  Як повідомляв 5.UA, на Донбасі військові ООС затримали снайпера терористичної організації "ЛНР", який заявив, що втік від знущань своїх "ватажків".

  Попередній матеріал
  Критична точка пандемії: в Європі коронавірус забрав мільйон людських життів
  Наступний матеріал
  Українська металургійна компанія отримала кредитний рейтинг на два рівні вищий від державного – міжнародна агенція Fitch Ratings
  Loading...