Метінвест
Метінвест 5 канал

Українська металургійна компанія отримала кредитний рейтинг на два рівні вищий від державного – міжнародна агенція Fitch Ratings

  Читайте по-русски
  Водночас відзначається очікуване поступове зниження загальної суми боргу металургійної компанії

  У Групі гірничо-металургійних компаній "Метінвест" повідомили, що кредитне рейтингове агентство Fitch Ratings змінило прогноз довгострокового рейтингу компанії за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті з "негативного" на "стабільний". Про це йдеться на сайті компанії.

  Повідомляється також, що кредитний рейтинг "Метінвесту" та його облігацій залишився на рівні BB-, а це на два рівні вище країнової стелі для України.

  "Рейтингове агентство високо оцінило здатність "Метінвесту" генерувати грошовий потік, що пов'язано зі сприятливою ситуацією на ринках сталі і залізної руди на тлі відновлення світової економіки. Також агентство відзначило фінансову гнучкість Групи, яка сприяє підвищенню її прибутковості, в т. ч. завдяки отриманню контролю над Покровською вугільною групою і реалізацією програми капітальних інвестицій. Водночас Fitch Ratings відзначив очікуване поступове зниження загальної суми боргу "Метінвесту", – наголошується в повідомленні.

  Попередній матеріал
  "З'ясувалося, усе не так": переселенець із "ЛНР" розчарувався в житті у "процвітаючій Росії" – відео
  Наступний матеріал
  Піонтковський назвав видатною роль Порошенка у формуванні світової проукраїнської коаліції
  Теги:
  Loading...