Крим, анексія
Крим, анексія 5 канал

"Тортури і викрадення": ООН оприлюднила доповідь про порушення прав людини в окупованому Криму

Читайте по-русски
Текст доповіді буде представлений 23 вересня на 74-й сесії ООН
Організація Об'єднаних Націй оприлюднила доповідь генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша про порушення прав людини в окупованому Росією Криму. Про це пише "Укрінформ" із посилання на текст доповіді, що буде представлений 23 вересня на 74-й сесії ООН і вже опублікований на офіційному сайті організації.

У висновках і рекомендаціях доповіді ООН про ситуацію з правами людини в Криму говориться, що за звітний період організації "не вдалося знайти взаємоприйнятної формули для забезпечення доступу Управління Верховного комісара ООН з прав людини у Криму".

Також у доповіді міститься заклик до Росії виконати всі свої зобов'язання щодо дотримання прав людини відповідно до міжнародних гуманітарних прав.

"Не менш важливо забезпечити ефективне розслідування всіх тверджень про жорстоке поводження, тортури і викрадення в Криму, а також забезпечити, щоб права на свободу висловлення поглядів, мирних зібрань, асоціації, думки, совісті та релігії могли здійснюватися будь-якою особою або групою осіб у Криму без будь-якої дискримінації за будь-яких підстав. Владі Російської Федерації пропонується поважати право на мирні зібрання і зняти обмеження, запроваджені щодо кримськотатарської громади, включаючи заборону на діяльність Меджлісу, з метою збереження її представницьких інститутів. Окрім того, владі Російської Федерації необхідно забезпечити доступність освіти українською мовою", – йдеться у висновках і рекомендаціях доповіді ООН.

Як повідомляв 5.UA, в окупованому Криму будується величезний тепличний комплекс у Білогірську, який загрожує масштабним хімічним зараженням міста.

Попередній матеріал
У Києві держслужба перевірить точки продажу шаурми через випадки отруєння
Наступний матеріал
Одіозний окружний адмінсуд призупинив ліквідацію УПЦ Київського Патріархату – як відреагували в ПЦУ
Loading...