antikor.com.ua

Зеркаль розповіла, чому Італія підтримує РФ

Росія в Італії точково працює з регіонами, сказала Зеркаль

В ефірі "5 каналу" заступник міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль прокоментувала те, що прем'єр-міністр Італії Джозеппе Конте підтримав президента США Дональда Трампа, і теж закликав повернути Росію до складу "Великої вісімки". 

"У ЄС, дійсно, нас завжди бентежила Італія. Бо не не несподіванка, що в Італії ситуація, коли вони незадоволені санкціями. Вони відкривають італійцям всі можливості. Більше того, коли я була в Римі два роки тому на одному з форумів громадських організацій, вони розповідали, що росіяни навіть точково працюють з регіонами, зважаючи на те, які у регіону є інтереси. І вони пропонують проекти, вони відкривають можливості, вони надають найпривабливіші умови. Що ми робимо? Ми іноді виконуємо свої обіцянки, що ми щось зробимо...", – сказала Зеркаль.

Політик також наголосила: "На щастя, дуже відрізняються зазвичай лозунги, з якими партії ідуть на вибори, від того, що вони потім роблять. Бо коли вони ідуть на вибори – їх основна ідея – сподобатися людям, які за них голосуватимуть, а потім їм вже треба шукати компроміси, як вести країну за собою і забезпечувати економічне зростання, робочі місця тощо".

На запитання ведучого, чи могла б Італія зняти санкції та торгувати з Путіним, Зеркаль роз'яснила: "Це не отак легко з огляду на європейські, американські санкції, особливо зважаючи на те, який закон було ухвалено США минулого року. Тобто торгувати з Росією доволі тяжко відповідно до того закону. Крім того, у американців є дуже чітка і жорстка позиція. І незважаючи на те, що Трамп сказав, що потрібно залучати до "Великої вісімки", він також сказав, що санкції мають продовжуватися".

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Відверта і дуже позитивна": Друга заокеанська зустріч Порошенка і Трампа у фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Прес-конференція дружини Президента України Марини Порошенко – відео
Наступний матеріал
На Львівщині серйозна ДТП: лоб у лоб зіткнулися два мікроавтобуси

Під посольством РФ у Києві відбулася акція "Росія – держава на кістках"

Трамп пояснив, чому хоче повернути Росію в G7

Суворі обмеження свободи ЗМІ, ув'язнення журналістів та політичних опонентів: ЧС з футболу в Росії пройде на тлі порушень прав людини

Концепції та консенсусу щодо миротворців на Донбасі в "нормандському форматі" немає – Зеркаль

Переговори в Мінську: РФ не погодилася на жодну безпекову пропозицію України

Росія будує Nord Stream 2, щоб залишити Україну без грошей на оборону – Порошенко