Під ВР зібралися представники Всеукраїнської аграрної ради
Під ВР зібралися представники Всеукраїнської аграрної ради "5 канал" / Ганна Рибалка

Земельний ринок у Раді продовжать розглядати в четвер

  Читайте по-русски
  Комітет почав розгляд 11 грудня

  Комітет з питань аграрної політики продовжить розгляд законопроєкту про обіг землі, яким передбачається відкриття ринку землі, у четвер, 12 грудня. Про це заявив голова комітету Микола Сольський, передає "РБК-Україна".

  Так, 11 грудня комітет розпочав розгляд законопроєкту № 2178-10, який має бути підготовлений до розгляду у другому читанні.

  "Я пропоную продовжити засідання з урахуванням напрацювання секретаріатом підкомітету завтра о 8 ранку. У нас не одне засідання буде. Всі бачите, яка кількість поправок", – заявив Сольський.

  "Прошу підтримати та проголосувати… Колеги, у нас ще не одне засідання поправок. Зараз поправки будуть розділені по групах", – заявив голова комітету.

  Зазначимо, як повідомляє видання Lb.ua, в будівлі Ради після засідання Комітету з питань аграрної політики сталася бійка. 

  Зіткнення відбулися між депутатом від фракції "Слуга народу" Андрієм Богданцев і представниками ВО "Свобода". Зокрема, у бійці брали участь нардепи Ради 7-го скликання від фракції "Свобода" Едуард Леонов та Ігор Мірошниченко.

  Нагадаємо, за прогнозами голови фракції "Слуга народу", Верховна Рада не встигне ухвалити закон про земельну реформу у 2019 році. 

  13 листопада Верховна Рада підтримала у першому читанні земельну реформу. До другого читання парламентарії подали майже 3 тисячі поправок.

  Попередній матеріал
  Половина ув'язнених у Росії журналістів затримані в окупованому Криму
  Наступний матеріал
  Отруєння дітей на Чернігівщині: поліція відкрила провадження
  Loading...

  Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт про ринок землі

  Акція протесту під ВР: чого під парламентом вимагають аграрії та селяни

  Раді пропонують заборонити іноземцям купувати землю до 2023 року – подробиці