Сергій Кривонос
Сергій Кривонос 5 канал

Зеленський звільнив з двох посад заступника секретаря РНБО Кривоноса

  Читайте по-русски
  Зокрема, його виведено з персонального складу Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю

  Президент України Володимир Зеленський вивів заступника секретаря РНБО Сергія Кривоноса зі складу Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю та Міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій зі зміцнення обороноздатності держави, які він очолював.

  "Вивести з персонального складу Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю Сергія Кривоноса, звільнивши його від виконання обов'язків голови цієї комісії. Звільнити Сергія Кривоноса від виконання обов'язків голови міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави", – йдеться в президентському указі №869/2019 від 29 листопада.

  Як повідомляв 5.UA, Сергія Сивоха призначили радником секретаря Ради національної безпеки і оборони, щоб дискредитувати українську владу. Таку думку в ефірі програми "ІнфоДень" на "5 каналі" озвучив генерал-майор та заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос.

  Попередній матеріал
  Одіозний екснардеп Онищенко повернеться в Україну 13 грудня – KyivPost
  Наступний матеріал
  Доба в ООС: сім порушень "тиші", від обстрілів загинув український боєць
  Loading...

  Кривонос заявив, що не погодиться очолити Генштаб чи Міноборони при Зеленському

  "Проведення аудиту покаже, що ми прозорі": Кривонос розповів, у якому стані оборонні підприємства та в скільки обійдеться аудит

  "Насторожує знову той самий лозунг": полковник Кривонос про заяви радника Зеленського в оборонці

  "Інформаційний день" на "5 каналі": в студії заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос

  Полковник Кривонос став головою комісії, яку очолював Гладковський

  Увесь керівний склад "Укроборонпрому" має пройти перевірку на поліграфі – Порошенко