Зеленський з представниками бізнесу
Зеленський з представниками бізнесу Офіс президента

Зеленський зібрав в ОП олігархів, серед них Коломойський і Ахметов – "Схеми"

  Читайте по-русски
  На нараді Зеленський обговорив питання допомоги з боку великого бізнесу під час проведення заходів щодо протидії поширенню коронавірусу

  Сьогодні, 16 березня, президент Володимир Зеленський зібрав олігархів і великих бізнесменів в Офісі президента. Свідками їхнього публічно не анонсованого візиту на Банкову стала знімальна група програми "Схеми: корупція в деталях".

  Близько 17-ї години на територію Офісу президента заїхала автівка олігарха Ріната Ахметова. Згодом там зафіксували кортеж власника холдингу DCH Олександра Ярославського і засновника холдингу "Кернел Групп" Андрія Веревського.

  За годину до зустрічі з Дніпра до Києва також прилетів приватний борт, яким користується олігарх Ігор Коломойський. Пізніше "Схеми" зафіксували на виїзді з ОП автівку, якою пересувається олігарх.

  В Офісі президента повідомили, що на нараді Зеленський обговорив питання допомоги з боку великого бізнесу під час проведення заходів щодо протидії поширенню Україною COVID-19.

  "Зокрема, йшлося про допомогу із закупівлею та постачанням великих партій тестів, необхідного медичного обладнання, захисних та дезінфекційних засобів", – йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, президент Володимир Зеленський створив координаційну раду з протидії коронавірусній інфекції COVID-19. Її основне завдання – моніторинг ситуації та напрацювання пропозицій щодо ефективної протидії поширенню COVID-19 в Україні.

  Попередній матеріал
  У Чернівецькій обласній лікарні померла жінка з підозрою на коронавірус
  Наступний матеріал
  Закриють метро і скасують міжміські перевезення: уряд установив заборони на громадський транспорт
  Loading...

  Президент створив координаційну раду для боротьби з коронавірусом – хто увійшов до складу

  Зміни Зеленського до закону про Нацбезпеку набули чинності – подробиці

  Таємна зустріч в Омані дала можливість Кремлю призначати ключових міністрів в Україні – "СтопРеванш"

  Чи могли спецслужби РФ завербувати Зеленського в Омані – "СтопРеванш"

  Зеленський ввів в дію рішення РНБО про закриття кордону

  Зеленський просить Кабмін заснувати нагороду для добровольців