Ірина Геращенко
Ірина Геращенко eurosolidarity.org

Зеленський вивчає нашу історію за лекалами Кремля – Геращенко

  Читайте по-русски
  Політикиня подякувала патріотам, які зупинили кривавий сценарій російських спецслужб в Одесі

  За трагічними подіями в Одесі, так само як і за анексією Криму та війною на Донбасі, – стоїть Росія. Але президент Зеленський не хоче дратувати Путіна і не робить відеозвернень на шості роковини анексії Кримського півострова. Натомість – повторює тези російської пропаганди про трагедію в Одесі 2 травня 2014 року. Про це на своїй сторінці у Facebook написала співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко.

  "Ідеологічні та політичні цілі тих, хто в травні 2014 планував заколот в Одесі, відомі всім, окрім Зеленського. Це – створення "Одеської Народної Республіки", захоплення Бессарабії, повне відрізання України від виходу до Чорного моря. Тоді ж, в травні 2014-го Путін, якому Зеленський любить заглядати в очі, на брифінгу для іноземних журналістів розповідав про "історичну Новоросію", куди за його версією входили Донецька, Луганська, Миколаївська, Херсонська, Харківська, Запорізька, Дніпропетровська і Одеська області", – зазначила Геращенко.

  І продовжила: "Зеленський закликає розібратися, хто стояв за подіями в Одесі. Так це всі знають. Росія. Росія стояла за анексією Криму, війною на Донбасі, спробою захопити Одесу, Харків, Дніпро. Це вона планувала відчленування цих українських регіонів".

  Вона також нагадала, що у вересні та грудні 2019 року Зеленський обміняв моряків, яких Путін був зобов'язаний звільнити за рішенням Міжнародного морського трибуналу, – саме на осіб, причетних до терактів у Одесі.

  "Відповідь, навіщо вони Москві, очевидна: щоб сховати кінці в воду", – переконана Геращенко.

  "На шосту річницю анексії Криму – відосика від Зеленського із зверненням до окупованого півострова не було. Непомітно для влади пройшла ця дата, щоб не дратувати Путіна, якому ще в очі заглядати. А там теж, до речі, були вбиті російськими окупантами перші українці і кримські татари – жертви Путіна", – наголосила співголова фракції "ЄС".

  Також нардепка подякувала патріотам, які зупинили кривавий сценарій російських спецслужб в Одесі.

  "Розумію, Зеленський в травні 2014-го був на корпоративах, а його найближчі соратники тужили за ПР. Але зараз хоч хтось в його фракції, хто кричить, що був на Майдані, може ви поінформуєте Зеленського про новітні трагічні сторінки нашої історії. Щоб він не вивчав її за лекалами Кремля", – резюмувала вона.

  Попередній матеріал
  На півтисячі більше: в Україні зафіксовано 11913 випадків COVID-19
  Наступний матеріал
  Лише "Слуга народу" не дає підписів на закони про страхування лікарів та масове тестування – Порошенко
  Loading...