Андрій Ковальов, кандидат політичних наук
Андрій Ковальов, кандидат політичних наук 5 канал

Зеленський вкотре порушив закон прихованою агітацією за Вірастюка – політолог

Читайте по-русски
У президентській онлайн-конференції щодо вакцинації на Прикарпатті взяв участь кандидат від "слуг" Василь Вірастюк

Президент Володимир Зеленський в черговий раз порушив законодавство, залучивши до участі у онлайн-конференції щодо вакцинації на Прикарпатті кандидата від "Слуг народу" на 87 окрузі Василя Вірастюка. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказав кандидат політичних наук Андрій Ковальов.

"Вчора в контексті виборів на Прикарпатті президент порушив виборче законодавство, порушив Виборчий Кодекс. Насамперед статтю, в якій чітко говориться про приховану агітацію. А вчора відбулася онлайн-конференція щодо вакцинації на Прикарпатті, в якій взяв участь і кандидат з цього округу Василь Вірастюк і президент України", – сказав політолог.

"Якщо вже таку конференцію задумували, то мали відповідно до законодавства повідомити, що у цій коференції братиме участь кандидат у депутати, що у його агітації братиме участь VIP-агітатор Володимир Зеленський. Натомість цього не було зроблено, і вкотре з боку Володимира Зеленського порушення законодавства. Я нагадаю, що він обіцяв, коли хоч раз порушить закон, то складе з себе президентські обов'язки. Поки що Зеленський не складає з себе президентські обов'язки", – додав Ковальов.

Також він прокоментував вихід Марусі Звіробій з виборчих перегонів на 87 окрузі на користь Руслана Кошулинського.

"Дійсно хотілося б, щоб це дало позитивний результат і показало, що українці і патріотичні сили можуть об'єднуватися не тільки перед розстрільною ямою, а й перед викликами російської агресії і насамперед деяких не зовсім проукраїнських олігархів. Сподіваюся, що це буде хорошою наукою для всіх проукраїнських сил, що потрібно об'єднуватися і в єдності можна перемагати антиукраїнські вияви", – сказав він.

"На цьому окрузі ще, на жаль, лишаються кандидати, які називають себе патріотичними, проукраїнськими, називають себе ветеранами АТО. Думаю їм варто було б все таки послідувати прикладу Марусі Звіробій і підтримати єдиного кандидата, тому що загроза реваншу на цьому окрузі дуже висока", – додав Ковальов.

Своєю чергою голова секретаріату ВО "Свобода", заступник голови ВРУ (2012-2014), кандидат в депутати на 87 окрузі Руслан Кошулинський розповів про перебіг кампанії на Івано-Франківщині.

"Кампанія називається "виборчий округ великі гроші". Неймовірні статки витрачають кандидати на те, щоб отримати завітний мандат. Вже порушено кілька кримінальних проваджень за статтею "підкуп виборців", достатньо важкою – від 5 до 7. Продовольчі набори, кошти, цілі схеми і мережі для скупівлі голосів, тобто кошти просто неймовірні", – зауважив кандидат.

"Зараз нервують з огляду на те, що після того, як ми поєднали зусилля з Марусею Звіробій… Наші шанси неймовірно високі, тому ми можемо побачити навіть на YouTube через кожні 5 хвилин вибиває антирекламу проти Кошулинського. Цілі фільми знімають, жінки не можуть собі записати рецепти, тому що вибиває рекламу проти Кошулинського", – зазначив він.

"Округ може показати Україні прецедентність, що можна перемагати гроші, великі гроші. І тільки згуртованість дає можливість це зробити", – підсумував політик.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, Комітет виборців України вважає застосуванням адмінресурсу участь кандидата від "Слуг народу" Василя Вірастюка у зустрічі з президентом Володимиром Зеленським щодо ситуації з коронавірусом в регіоні, що суперечить міжнародним стандартам чесних виборів.

Попередній матеріал
Справа про ПВК Семенченка: підозрюваним обирають запобіжний захід (оновлено)
Наступний матеріал
Найбільші протести епохи Зеленського: чим це обернеться для активістів – "ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова
Loading...