Володимир Зеленський
Володимир Зеленський відкриті джерела

Зеленський призначив уповноваженого з волонтерської діяльності

  Читайте по-русски
  Документ підписаний 4 грудня "з метою підтримки волонтерської діяльності"

  Президент України підписав указ про призначення Наталії Пушкарьової уповноваженим президента з питань волонтерської діяльності (поза штатом).

  Документ підписаний 4 грудня з метою підтримки волонтерської діяльності, забезпечення гарантій дотримання прав і законних інтересів волонтерів. Про це повідомляють у пресслужбі Офісу президента

  Також Володимир Зеленський своїм указом затвердив "Положення про уповноваженого президента України з питань волонтерської діяльності".

  Основними завданнями уповноваженого є моніторинг ситуації щодо забезпечення гарантій дотримання прав і законних інтересів волонтерів і подання президентові України пропозицій щодо підтримки волонтерської діяльності, припинення порушень у цій сфері.

  Також уповноважений може вносити на розгляд пропозиції щодо підготовки проєктів законів, актів президента України з питань підтримки волонтерської діяльності, забезпечення гарантій додержання прав і законних інтересів волонтерів і брати участь в експертизі законів, які надійшли главі держави на підпис, законопроєктів, що пропонуються для внесення президентом України на розгляд Верховної Ради, інших законопроєктів, що стосуються питань підтримки провадження волонтерської діяльності.

  Крім того, уповноважений має здійснювати заходи, спрямовані на забезпечення, відновлення порушених прав і законних інтересів волонтерів, та інформувати громадськість про такі заходи та їхні результати.

  Також завданням уповноваженого президента з питань волонтерської діяльності є сприяння налагодженню взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань підтримки громадських ініціатив щодо провадження волонтерської діяльності, забезпечення гарантій додержання прав волонтерів.

  Серед завдань уповноваженого підготовка заходів за участю президента України, зокрема міжнародного характеру, з питань, що стосуються підтримки волонтерської діяльності.

  Як повідомляв 5.UA, президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Андрущенка новим заступником голови Служби безпеки України.

  Попередній матеріал
  "Если будет надо, заберем Одессу": скандальний російський гурт зібрався з гастролями в Україну
  Наступний матеріал
  Убивство 3-річного сина депутата: один з екснардепів готовий пройти поліграф
  Loading...

  Начальником управління СБУ Львівщини став Юрій Гончаров

  Зеленський призначив нового заступника голови СБУ

  Дональда Туска обрали президентом "Європейської народної партії"

  "Рішуче позбавляйтесь схематозників": заяви нового чільника "Укравтодору" та вимоги водіїв до нього – сюжет

  Нардеп "Слуги народу" переміг у конкурсі й очолить Укравтодор

  Старі-нові обличчя: заступника голови Харківської ОДА призначили радником в РНБО – хто він