Володимир Зеленський
Володимир Зеленський president.gov.ua

Зеленський прокоментував розведення сил у Станиці Луганській

Читайте по-русски
Він заявив, що не обіцяє "вже завтра" встановити мир і закінчити війну, однак вірить у "крихку надію"

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що розведення сил і засобів у Станиці Луганській стало першим маленьким кроком на шляху до сталого припинення вогню на Донбасі. Про це він заявив у опублікованому на Facebook відеозверненні.

Він сказав: "У Станиці Луганській відбулося розведення військ із обох сторін. І це зафіксувала і підтвердила Моніторингова місія ОБСЄ. Я вас всіх вітаю. Це перший крок до сталого припинення вогню по всій лінії розмежування, який відбувся завдяки розблокуванню Мінського процесу", – повідомив український президент.

Він заявив, що не обіцяє "вже завтра" встановити мир і закінчити війну, однак вірить у "крихку надію".

Як повідомляв 5.UA, 26 червня українські військові відійшли з однієї з позицій поблизу КПВВ "Станиця Луганська" в рамках відведення сторін від околиць Станиці Луганської. У штабі ООС запевнили, що процес розведення сил і засобів у цьому районі не послабляє оборонних можливості ЗСУ, а військові зайняли нові вигідні позиції. 27 червня російсько-окупаційні війська теж завершили перший етап відведення своїх підрозділів – відійшли від пішохідного мосту. 

Як відомо, на позиціях у Станиці Луганській, попри відведення військ, продовжують служити поліція і Нацгвардія

Разом із тим, у п'ятницю, 28 червня 2019 року, камера "5 каналу" зафіксувала ворожого стрільця в "покинутій" бійниці. А вчора, 30 червня, в ОБСЄ офіційно підтвердили розведення сил у районі Станиці Луганській

Попередній матеріал
Комітет ВР підтримав припинення участі української делегації в ПАРЄ
Наступний матеріал
Ситуація в ООС: про що звітують у Міноборони – трансляція
Loading...