Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Facebook

Зеленський прокоментував оприлюдення стенограми: Думав, опублікують лише репліки Трампа

Читайте по-русски
Зеленський також пояснив критику на адресу європейських лідерів

Президент України Володимир Зеленський заявив, що загалом відкритий до публікації стенограм телефонних розмов, але вважає, що деякі з них мають залишатися таємними.  Про таке Зеленський сказав українським ЗМІ у Нью-Йорку, повідомляє "Укрінформ".

"Кожна людина може говорити те, що вона хоче. Будь ласка. Я відкритий. Ну опублікували цей лист (певно, йдеться про розмову – ред.), ну, будь ласка. Хоч усі дзвінки", – заявив президент.

"Хоча особисто я гадаю, що іноді такі дзвінки між двома президентами незалежних країн не повинні публікуватися. Тому що іноді, ви знаєте, є геополітика, є якісь плани, таке інше. Але я не боюся цього, ви бачили", – розповів він.

Зеленський повідомив, що перед публікацією тексту розмови не спілкувався із президентом США Дональдом Трампом, бо мав із ним на той момент лише коротку зустріч на офіційному прийомі.

 

Український президент також сказав, що не знає юридичних нюансів, чи мав він надавати письмовий дозвіл на публікацію. 

"Ми з вами всі читали, що вони хочуть опублікувати. Я просто думав, що вони опублікують свою частину", – сказав президент.

 

Зеленський також пояснив критику на адресу європейських лідерів, яку виявила оприлюднена стенограма. Український президент заявив, що вдячний лідерам ЄС за надану допомогу Україні, а його розмова з президентом США Дональдом Трампом відбувалась у "складний" період після повернення делегації РФ в ПАРЄ та продовження реалізації проекту газопроводу "Північний потік-2". 

"Я за кожне своє слово відповідаю. Я багато разів дякував, і дякую, і продовжую дякувати (європейським партнерам України – ред.)", – заявив він.

Зеленський зауважив, що під час зустрічі з президентом США Дональдом Трампом він також висловив вдячність лідерам Німеччини та Франції за надану допомогу.

"Наш дзвінок (із президентом США Дональдом Трампом – ред.) був у дуже складний період: коли Росію повернули в ПАРЄ, коли санкції не мали такий "гучний" тиск на будівництво "Північного потоку-2", – зауважив глава Української держави.

Як повідомляв 5.UA, президент України Володимир Зеленський 23-26 вересня перебуває з робочим візитом у США, де бере участь у 74-ій сесії Генеральної Асамблеї ООН. 25 вересня він також провів перемовини з президентом США Дональдом Трампом. 

 

Попередній матеріал
Доба на Донбасі: двоє українських армійців отримали поранення, один – бойову травму
Наступний матеріал
Я б виступав за повернення ліміту в 150 євро для посилки з-за кордону – Нефьодов
Loading...