Володимир Зеленський
Володимир Зеленський 5 канал

Зеленський про співпрацю з МВФ: "Зараз це як кров для організму людини"

Читайте по-русски
Україна може отримати до $10 млрд підтримки у випадку підписання меморандуму з МВФ

Мінімум $8 млрд для України готові надати МВФ, Світовий банк та Євросоюз. Про це президент Володимир Зеленський розповів в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", передає "5 канал".

Наголосив, що співпраця буде можливою після виконання низки умов, основні з яких – це прийняття закону про банки та про ринок землі. Глава держави зазначив – нині є домовленості про мінімальну суму допомоги, однак Україна може отримати й більше грошей від партнерів, до $10 млрд, у випадку підписання меморандуму з МВФ.

"Чи може людина прожити без води тиждень? А навіщо? З МВФ ситуація така сама. А навіщо нам так ризикувати, а навіщо нам довести ситуацію до дефолту, а навіщо нам всі ці випробування? Їх і так багато… Якщо у нас є, дійсно, така підтримка, вона для нас важлива. Якби це було в інші часи, якби було спокійно, ми могли б про це говорити – вигідно нам чи не вигідно нам. Зараз це як кров для організму людини", – заявив Зеленський.

Нагадаємо, міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що підтримка МВФ була закладена у останніх змінах до державного бюджету.

Попередній матеріал
Онлайн-брифінг міністра охорони здоров'я Максима Степанова
Наступний матеріал
Щоб не виходили з дому на свято: партійці "ЄС" у Черкасах розвезуть великодні подарунки по домівках
Loading...