Зеленський призначив нового голову Київської ОДА
Зеленський призначив нового голову Київської ОДА president.gov.ua

Зеленський представив нового главу Київської ОДА – що про нього відомо

Читайте по-русски
Як з'ясували користувачі мережі, Бно-Айріян, зокрема, колишній одногрупник глави партії "Слуга народу" Дмитра Разумкова

Президент Володимир Зеленський призначив Михайла Бно-Айріяна головою Київської обласної державної адміністрації. Церемонія представлення нового очільника Київщини відбулася в Борисполі, повідомляє "Укрінформ".

"Хочу вам представити нового очільника Київської області – Михайла Бно-Айріяна", – зазначив Зеленський та підписав відповідний указ про призначення.

Зеленський запевнив, що новий керівник Київської ОДА є "фаховим спеціалістом" і "фаховою людиною".

Довідка. 35-річний Михайло Бно-Айріян народився 1984 року в Баку. Спеціаліст із міжнародних відносин, економіст-міжнародник, перекладач з арабської мови. Працював у посольстві України в РФ в 2009-2011 роках, відповідаючи за двосторонню співпрацю в сфері паливно-енергетичного комплексу. У 2011-2013 роках був радником глави МЗС Костянтина Грищенка з країнами Близького Сходу, Африки та СНД. Працював також заступником директора з комунікацій та міжнародного співробітництва ДП "Національна енергетична компанія "Укренерго", директором департаменту стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Також обіймав посаду відповідального секретаря Ради експортерів при МЗС України.

Додамо, що крім цього, Бно-Айріян – колишній одногрупник глави партії "Слуга народу" Дмитра Разумкова. Разом навчалися в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка. Про це Михайло Бно-Айріян сам писав на своїй сторінці у Facebook у 2018 році. 

Глава Київської ОДА Михайло Бно-Айріян
Глава Київської ОДА Михайло Бно-Айріянскріншот

Як повідомляв 5.UA, в Одесі пікетували призначення головою ОДА Андрейчикова

Попередній матеріал
Сам виховував 8-річного сина: у Дніпрі попрощалися з бійцем 53-ї мехбригади
Наступний матеріал
Мінекології самоусунулося від врегулювання питання екоконтролю у портах – Біленький
Loading...