Указ Президента
Указ Президента прес-служба Президента України

Зеленський надав громадянство 14 добровольцям-іноземцям

  Читайте по-русски
  Наступні будуть ухвалені після надходження матеріалів від Міграційної служби та їхнього розгляду у встановленому порядку, йдеться у повідомленні

  Президент Володимир Зеленський підписав указ про надання громадянства особам, які брали участь у захисті територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

  "Відповідно до документа, українські паспорти отримають 14 осіб. До громадянства України прийнято Дмитра Бєлогорцева, Давіда Гачечіладзе, Абдула Джаліла, Тачі Джафарова, Рудольфа Єгоренка, Тенгіза Занадзе, Гіоргі Кахніашвілі, Валерія Колота, Мераба Концелідзе, Мамуку Музашвілі, Юрія Савілова, Левані Хуцішвілі, Арсланбека Карімова та Юлію Толопу", – йдеться у повідомленні.

  У прес-службі Зеленського також запевнивнили, що це лише перші рішення щодо надання громадянства України особам, які захищали суверенітет і територіальну цілісність Української держави.

  "Наступні будуть ухвалені після надходження матеріалів від Міграційної служби та їхнього розгляду у встановленому порядку", – зазначив Зеленський.

  Текст Указу наразі на офіційному сайті Президента відсутній.

  Як повідомляв 5.UA, президент звільнив голів Дніпропетровської та Кіровоградської ОДА

  Попередній матеріал
  Трамп та Путін провели переговори на полях саміту G20: стало відомо, про що говорили
  Наступний матеріал
  Зеленський дав звання Герой України трьом "чорнобильським водолазам"