Акція під ВР за закон №3433
Акція під ВР за закон №3433 5 канал

Рада спростила отримання українського громадянства для воїнів-іноземців

Читайте по-русски
Перед ухваленням документа під стінами парламенту відбулося масове зібрання "Нацкорпусу"

У Верховній Раді спростили процес отримання громадянства для іноземців-військовослужбовців. За це рішення проголосували 230 народних депутатів. Про таке повідомляє "5 канал".

Водночас, перед ухвалою законопроекту під стінами Верховної Ради України відбулася масова акція. Близько сотні представників "Національного корпусу" зібралися, щоби підтримати законопроект №3433.

Активісти вимагали спростити процедуру видачі українського громадянства для військовослужбовців-іноземців та запровадження мораторію на видачу ветеранів іншим державам та міграційним службам. До акції долучилися військовослужбовці, які брали участь у російсько-українській війні від 2014 року.

"Цей законопроект №3433, який, в принципі, створений для того, щоб спростити нам процедуру отримання громадянства. Для нас це було б дуже гарною підтримкою з боку влади", – зазначив військовослужбовець полку "Азов" із Білорусі Денис Прохоров.

Попередній матеріал
Убивство Гандзюк: оголошення вироку у справі організатора та виконавців нападу – трансляція
Наступний матеріал
"Мир має бути не за будь-яку ціну і не через підозрілі референдуми", – Порошенко про захист України від російської агресії
Loading...