Засідання Ради НАТО-Росія: стало відомо, про що говоритимуть

  Альянс планує поінформувати Росію про рішення варшавського саміту щодо посилення безпеки

  Засідання Ради НАТО-Росія на рівні послів відбудеться сьогодні, 13 липня, у Брюсселі. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  "Росія і союзники будуть обговорювати три теми – криза в Україні, дії у військовій сфері, а також ситуація з безпекою в Афганістані", – зазначив прес-секретар НАТО Кармен Ромеро.

  За словами Ромеро, Альянс поінформує Росію про рішення Варшавського саміту щодо посилення безпеки у відповідь на агресію РФ.

  Як заявив голова комітету Бундестагу з питань зовнішньої політики Норберт Ретген, заплановане засідання НАТО-Росія варто використати для того, аби переконати Кремль у неагресивній позиції Альянсу, передає "ЛІГА.БізнесІнформ"

  Крім того, наприкінці травня стало відомо, що НАТО має намір відправити чотири батальйони загальною чисельністю близько 4 тисяч солдатів у Польщу і країни Балтії у відповідь на анексію Криму Росією. 

  Як відомо, Росія таке рішення розкритикувала, звинувативши Альянс в агресії. Кремль також попередив, що реагуватиме на розгортання військової сили поблизу своїх кордонів.

  Разом з тим, російська сторона планує порушити на засіданні Ради питання про "ракетний щит США" та підвищення безпеки повітряного простору над Балтикою.

  Нагадаємо, це перші переговори сторін, відколи на саміті у Варшаві Альянс заявив про посилення своєї присутності в Східній Європі, викликане російською агресією в Україні.

  Як повідомляв 5.ua, на саміті НАТО у Варшаві, що тривав 8-9 липня, Порошенко та лідери країн НАТО обговорили наступні кроки проти російської агресії.

  Попередній матеріал
  США та Південна Корея домовилися, де розмістять протиракетні системи
  Наступний матеріал
  Порошенко підписав закон про судоустрій і статус суддів

  НАТО розгорне додаткові бойові частини у країнах Балтії

  Засідання Ради НАТО-Росія відбудеться після саміту Альянсу у Варшаві

  Порошенко та лідери країн НАТО обговорили наступні кроки проти російської агресії

  Підсумкова декларація саміту: НАТО посилить підтримку України, від РФ чекає повернення до адекватності