НАТО розгорне додаткові бойові частини у країнах Балтії

  Додаткові бойові частини НАТО розгорнуть у країнах Балтії вже наступного року. Будуть там вояки з Чехії, Словаччини, Польщі та Угорщини

  Домовилися про це міністри оборони чотирьох країн на зустрічі у Чехії. У своїй спільній заяві повідомили, що їх країни долучаються до стратегії НАТО з посилення своєї присутності у Східній Європі – загони розміщуватимуть у Литві, Латвії та Естонії на ротаційній основі з 1 січня 2017 року.

  Головне завдання бойових частин – тренування місцевих вояків та проведення навчань. Міністри зазначили, що такий крок є відповіддю на агресивну поведінку Росії.

  "Це наша власна ініціатива. Ми готові допомогти нашим друзям у Балтії. Вони побоюються за свою безпеку. У найближчі дні ми узгодимо всі деталі програми та підключимо начальників Генштабів", – зазначив міністр оборони Чехії Мартін Стропніцький.

  Як повідомляв 5.ua, Польща і НАТО домовилися, де розмістити війська для стримування агресора.

  Нагадаємо, на початку квітня тодішній головнокомандувач сил НАТО в Європі Філіп Брідлав поінформував, що оборону східних кордонів Європи посилять 4 тисячі "натівських" військових та більш ніж 200 танків Альянсу.

  Попередній матеріал
  Біля Новотроїцького армійці відбили атаку бойовиків і знищили ворожий протитанковий ракетний комплекс
  Наступний матеріал
  До Сирії прибули французькі експерти з реставрації старовинних пам'яток
  Теги: