Швидка, коронавірус
Швидка, коронавірус 5 канал

Замість COVID-лікарень Зеленський профінансував свою піар-кампанію – Лерос

Читайте по-русски
Захопившись черговими відосиками, Зеленський провалив кампанію вакцинації, каже депутат

Бездіяльність влади в умовах епідемії коронавірусу є багатократним щоденним убивством українських громадян – на цьому наголосив позафракційний нардеп Гео Лерос в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі".

Він нагадав: раніше опозиція застерігала, що Україні може не вистачити кисню для порятунку хворих, але влада не дослухалася.

"Пів року тому опозиція заявляла, що буде нестача кисню, треба виділити гроші, щоб його закупити. Зеленський нічого не робив, його монобільшість нічого не робила. Критична вже точка досягнута – і вони вирішують виділити. Але вже пізно. Щодня 700-800 людей гине. І це все – відповідальність Зеленського. Це ж він обрав не виділити гроші – він відправив їх на "Велике будівництво", на святкування Дня Незалежності, на якісь своє піар-проєкти...", – обурюється політик.

Він також прокоментував те, чому в Україні провалено кампанію вакцинації:

"Зеленському було не до того. Він знімав фільм про те, як День Незалежності відсвяткували, про своє "Велике будівництво". А мала йти величезна масштабна кампанія про те, що вакцинація рятує".

Нагадаємо, також в ефірі "5 каналу" Гео Лерос розповів, як Зеленський тисне на ЗМІ, аби заглушити критику на свою адресу і змовчувати правду про ситуацію в Україні.

Попередній матеріал
Хартія – це не "паличка-виручалочка", це ще один вектор, над яким треба працювати – волонтер
Наступний матеріал
Помилки РНБО в санкціях: що каже адвокат одного з фігурантів цього переліку – сюжет
Loading...