ОАСК
ОАСК 5 канал

Закриття Партії Шарія: судове засідання перенесли на невизначений термін

Читайте по-русски
Адвокати скандального блогера заявили про відвід нинішнього судді

Судове засідання у справі про закриття Партії Анатолія Шарія перенесли. Коли саме воно відбудеться – поки що невідомо. Про це інформує "5 канал".

За клопотанням адвокатів скандального блогера, Окружний адмінсуд Києва відвів нинішню суддю. Тепер мають обрати нового, аби той визначив, чи був законним відвід. 

"Вказана суддя є зручною для Міністерства юстиції України. Вони відізвали позов у іншого судді через те, що та суддя може бути зацікавлена, і ми про це писали у відповіді. Це поняття неупередженості і необ'єктивності судді не має підтверджуватись доказом. Це припущення", – заявив адвокат Дмитро Погребняк.

Водночас біля стін суду відбувалась акція протесту представників Партії Анатолія Шарія. А "Опозиційна платформа – За життя" провела автопробіг на підтримку політсили. 

4 березня Міністерство юстиції звернулося до Окружного адмінсуду Києва з проханням заборонити діяльність Партії Шарія. Причина – численні порушення українських законів як політичною силою, так і її лідером. Анатолія Шарія звинувачують у державній зраді та діяльності в інтересах країни-агресорки. У своїх виступах від 2014-го року він дискредитував державну політику та поширював викривлену інформацію щодо подій на сході України, переконує слідство. 

За даними ЗМІ, Шарій нині перебуває в Іспанії. На сайті Міністерства внутрішніх справ він фігурує в переліку осіб, які переховуються від органів влади.

Попередній матеріал
Огризко розповів, якою має бути відповідь на стягнення Росією військ до кордонів
Наступний матеріал
Справа проти ветеранів АТО: потерпілий Волошин вдруге не з’явився до суду – засідання перенесли
Loading...

"П'ята колона – це не жарти": під ОП Нацкорпус влаштував своєрідний перфоманс – включення

Столичний суд дозволив затримати Шарія (оновлено)

Справа проти Шарія: СБУ подала запити на слідчі дії за кордоном щодо проросійського пропагандиста

СБУ оголосила Анатолія Шарія в розшук

СБУ вважає неявку Шарія на допит переховуванням від слідства

У "Слузі народу" розповіли, якими мають бути наступні кроки у справі Шарія