Анатолій Шарій
Анатолій Шарій Скріншот із YouTube

У "Слузі народу" розповіли, якими мають бути наступні кроки у справі Шарія

Читайте по-русски
Повідомляється, що до іспанських органів потрібно донести інформацію, що Шарій – пропагандист

Запит на екстрадицію з Іспанії та оголошення в розшук. Такими мають бути наступні кроки у справі щодо проросійського блогера Анатолія Шарія. Так вважає заступниця голови фракції "Слуга Народу" Євгенія Кравчук. Про це вона заявила в етері телеканалу "Україна 24".

На думку народної депутатки, важливо, щоб процесуальний нагляд у справі здійснював Офіс генпрокурора. А от Верховна Рада може сконтактуватися з іспанськими організаціями. Та донести до них, що Шарій – російський пропагандист.

"Що ми можемо зробити? Це хіба що тримати зв'язок з громадськими організаціями в Іспанії, з парламентарями. Для того, що щоб усі розуміли правду. Це є пропагандист, який ховається в Іспанії у віллі за кілька мільйонів не зрозуміло за які гроші. Відмиває кошти і втручається у справи суверенної держави", – відзначила заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

Так, 16 лютого Служба безпеки оголосила підозру пропагандисту Анатолію Шарію. Його звинувачують у державній зраді та порушені рівноправності громадян. За даними слідства, Шарій здійснював підривну діяльність проти України. Працював на замовлення Росії. У своїх виступах від 2012-го року дискредитував державну політику та поширював викривлену інформацію щодо подій на Сході.

Під час слідства в СБУ врахували й неодноразові заяви громадян щодо антиукраїнської діяльності Шарія. Сам проросійський блогер справу проти себе назвав політично вмотивованою і переслідуванням з боку Володимира Зеленського. Нині Шарій мешкає в Іспанії. У понеділок, 22 лютого, він має з'явитися на допит у справі.

Попередній матеріал
Пам'ять української поетеси та громадської діячки Олени Теліги вшанували у Києві
Наступний матеріал
Стерненко ріже вату, диктатура Киви та страшна казка Симоньян – "Вечір з Яніною Соколовою"
Loading...

Проросійському пропагандисту Шарію оголосили про підозру в держзраді – СБУ

Громада українців в Іспанії звернулася до уряду країни через діяльність Шарія

Дістала фейкову довідку: журналісти з'ясували, як дружина Шарія змогла взяти участь у виборах в Україні

Проросійський блогер Шарій погрожує ПЦУ – Єфременко

До активіста Шарія завітала СБУ – через посягання на територіальну цілісність України

"Паляниця Awards": оголосили найуспішніших людей в українському YouTube