Анатолій Шарій
Анатолій Шарій Скріншот із YouTube

"Шарій – розмінна монета, ним можуть і пожертвувати" – журналіст про перебіг справи, відкритої СБУ

Читайте по-русски
Перспективи санкцій проти Козака і "ОПЗЖ" виглядають не так оптимістично, вважає Ніколаєнко

Пропагандист Анатолій Шарій є розмінною фігурою для Росії і проросійських сил, тому перспективи відкритої СБУ проти нього справи про державну зраду виглядають оптимістично. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказала головна редактора видання "Букви" Тетяна Ніколаєнко.

"Я думаю, що Шарія можуть і здати, тому що він не є особливо цінним кадром… В принципі, Шарій – це така розмінна монета, яку можна і викинути, і принести в жертву", – зазначила вона.

"Щодо Козака й "ОПЗЖ" я би не була така оптимістична. З того, що я знаю – вони були в курсі про ці санкції. Вони не думали, що заблокують телеканали, але вони знали і намагалися домовитися. Я впевнена, що вони і зараз намагаються домовитися і донести до президента, що йому буде зле, якщо він діятиме проти цієї політичної сили. І що вона має достатньо важелів – як у вигляді дружби з Путіним, так і всередині країни, аби й далі підривати його політичний рейтинг і грати проти нього", – пояснила журналістка.

"Можемо згадати акції #SaveФОП – на певній стадії вже важко було б і самим ФОПам пояснити, за що стоять ці люди. І "слуги народу" і інші розуміли, що протести підігрівалися саме цією політичною силою. Тому ця політсила через певні джерела комунікації може доносити думку – "не думайте, що забравши в нас канали, ви забрали в нас усі важелі впливу на дестабілізацію ситуації в країні", – додала вона.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, 16 лютого Служба безпеки України оголосила про підозру в державній зраді громадянину України і проросійському пропагандисту Анатолію Шарію. На переконання слідчих, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері і діяв на замовлення Росії.

Попередній матеріал
У Харкові попрощалися з військовим, який напередодні підірвався у зоні ООС
Наступний матеріал
СБУ завершила досудове розслідування у справі "луцького терориста"
Loading...