Шарій
Шарій відкриті джерела

Проросійський блогер Шарій погрожує ПЦУ – Єфременко

Читайте по-русски
Раніше український суд звинуватив блогера у співпраці з країною-агресором

Проросійський пропагандист Анатолій Шарій погрожує "передати привіт ПЦУ так, що буде боляче" у відповідь на коментар єпископа ПЦУ Адріана (Кулика) у соцмережі, де останній в іронічній формі закликає вживати заходів проти ворогів України, зокрема тих, які "живуть в Україні і не люблять її". Про це пише релігійний експерт, засновник ресурсу "Духовний фронт" Олександр Єфременко у Facebook.

.
.Олександр Єфременко / Facebook

"Так званий "блогер" Анатолій Шарій відомий своєю антиукраїнською діяльністю, проросійськими поглядами та низкою скандалів. Зокрема, його звинувачують у педофілії, замаху на вбивство, зв’язках із Росією, побитті власних однопартійців та тіньовому фінансуванні його партії. Український суд звинуватив Анатолія у співпраці на країну агресора – Росію і дозволив називати Шарія "кремлівським проєктом". Водночас СБУ відкрила кримінальне провадження проти Анатолія Шарія", – зазначає релігійний експерт.

Завдяки своїй пропаганді Шарій "заробив", а краще сказати – "набрехав" на віллу в Іспанії, пише Олександр Єфременко.

"Анатолій Шарій втік від кримінальної відповідальності за стрілянину в "МакДональдзі" і переховується в Іспанії та вже звідти розказує, як правильно жити українцям у себе в дома", – нагадує автор.

Єфременко додає, як восени 2020 року пропагандистські ресурси Російської православної церкви в Україні "Расколам.нет" та "Союз православних журналістів" поширили відео Шарія, у якому той звинувачує Православну церкву України в нібито розпаленні міжконфесійної ворожнечі.

При цьому, наголошує Олександр Єфременко, Шарій "забув" згадати про судові позови РПЦвУ проти Української церкви, автобуси тітушок, фальсифікації й блокування мирних законних переходів до Православної церкви України.

Як повідомляв 5.ua, восени 2020 року СБУ відкрила кримінальне провадження проти Шарія за статтею про посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Попередній матеріал
У Латвії на рік заборонили трансляцію російського телеканалу за мову ненависті щодо України
Наступний матеріал
Twitter верифікував незаконне представництво МЗС Росії в Криму – соцмережі вибухнули обуренням
Loading...