Законопроекти про квоту української музики в радіоефірі повернули на розгляд

Цього пленарного тижня парламентарії розглянуть оновлений законопроект про квоту української музики в радіоефірі

Про це повідомив в ефірі "5 каналу" народний депутат від "Народного фронту" Микола Княжицький.

"Так, ці проекти стояли у порядку на четвер, це комітет з питань свободи слова, але на наступний тиждень стояли знову ці два законопроекти", – зазначив нардеп.

На запитання ведучого Романа Чайки, чому виникло бажання створити альтернативний законопроект і чи немає в цьому конфлікту інтересів, нардеп зазначив, що чинний законопроект дозволяв форматним радіостанціям транслювати українську пісню незалежно від часу доби.

"Ми навіть зараз маємо закон, відповідно до якого 50% продукції має бути українською. Але ця продукція транслюється вночі. Очевидно, що власники медіахолдингів чи радіохолдингів чи то з причин корумпованості нашим ворогом Росією чи з інших причин української пісні дають дуже мало. Очевидно потрібно знати, що найбільший радіо холдинг належить Курченку – колишньому "казначею" чи "охоронцю грошей" Януковича", – зазначив Княжницький.

Нагадаємо, 29 березня Верховна Рада розширила норму про заборону трансляції всіх російських фільмів і серіалів, випущених після 1 січня 2014 року, також на вперше продемонстровані після 1 січня 2014 року.

Попередній матеріал
Українські мехбригади провели масштабні навчання перед виходом в АТО – фотозвіт
Наступний матеріал
Microsoft купує мережу профконтактів LinkedIn за $26 млрд

Гімн України може залунати в ефірі радіо на щодень

Продюсер військового радіо розповіла про репертуар "Армія FM"

Українські виконавці не підтримали ініціативу Кириленка щодо квотування пісень на радіо