Гімн України може залунати в ефірі радіо на щодень

  Пропозицію про трансляцію Гімну підтримали найбільші холдинги на ринку

  Радіокомітет схвалив пропозицію про трансляцію Гімну України у щоденних ефірах двічі: вранці і увечері. Про це повідомив голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко на сторінці у Facebook.

  "Я звернувся до Радіокомітету, що об’єднує найпотужніші радіостанції України, розглянути можливість запуск в ефір Гімну України вранці і ввечері. Як мені стало відомо, Радіокомітет одностайно підтримав цю пропозицію і завтра планують презентувати про це реліз", – зазначив він.

  Артеменко також наголосив, що сподівається на підтримку ініціативи з боку телевізійників. "Сподіваюсь, що цю ініціативу радійників підхоплять і впровадять і телевізійники. Мрію про той час, коли кожен громадянин безумно пишатиметься своєю країною, незалежно від того це наша Україна чи США", – зауважив він. 

  Як відомо, до Радіокомітету входять найбільші радіохолдинги України – група "ТАВР", "Український Медіа Холдинг", Business Radio Group, "Люкс", Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) та інші компанії. 

  Нагадаємо, раніше міністр культури пропонував, щоб частка пісень державною мовою була не менше 75% від загального обсягу пісень українських авторів чи виконавців.

  Як повідомляв 5.ua, у грудні минулого року Верховна Рада ухвалила закон про систему іномовлення України. Проект закону №2334а підтримали 282 народні депутати.

  Попередній матеріал
  "Кольорова революція" в Македонії: у Скоп'є відбулась акція протесту
  Наступний матеріал
  Під Львовом на сміттєзвалищі триває пожежа

  Українське радіо знову мовить у Криму

  До кінця року в окупованому Криму мають запрацювати чотири українські радіостанції

  В Україні відсьогодні запрацювало перше військове радіо "Армія FM"