Суд
Суд info-rm.com

Захист ділової репутації: суд змусив Гриценка виплатити компенсацію екснардепу від "ЄС"

Читайте по-русски
Позивач вимагав від полковника вибачень і одну гривню морального відшкодування

Заява Анатолія Гриценка про те, що нардеп від партії "ЄС" VIII скликання Сергій Березенко нібито займався підкупом виборців, – це наклеп. Таке рішення ухвалив Голосіївський районний суд Києва, повідомив сам Березенко на своїй сторінці у Facebook.

"Майже півтора року суд розглядав цю справу. Так, вона була саме про захист честі і гідності – ті поняття, які цей офіцер називає "не пустими словами". Але тепер справжньому полковнику доведеться вибачитись. Бо так визначив суд. Цей офіцер – Анатолій Степанович Гриценко. І він має сплатити одну гривню компенсації (саме в таку суму я оцінив позов до чесного офіцера, щоб не наражати його сім'ю на великі матеріальні витрати). Ну, і чекаю публічних вибачень на тому ж каналі. У відповідності з резолютивною частиною. Впевнений, що Анатолій Степанович зробить це щиро, як відповідальний та законослухняний громадянин", – написав екснардеп на своїй сторінці.

У рішенні суду сказано: "Інформація про те, що у виборчому штабі Петра Порошенка Березенко Сергій Іванович займався організацією підкупів виборців і керував цим процесом – не відповідає дійсності".

Як повідомляв 5.ua у справі "скіфського золота" суд Амстердаму підтримав рішення щодо відводу судді на вимогу України.

Попередній матеріал
Влада і люди в Україні живуть у паралельних реальностях щодо коронавірусу – нардеп
Наступний матеріал
Зеленський звільнив Трофімова, але дав йому нову посаду – подробиці
Loading...