вибори
вибори foto

За виборами в Україні стежитимуть 850 спостерігачів ОБСЄ

  На базі МВС уже працює координаційний штаб до виборів, у процесі створення – обласні штаби

  Під час президентських виборів в Україну прибуде близько 850 спостерігачів ОБСЄ, а для ефективнішої співпраці та гарантування безпеки під час волевиявлення в МВС уже створили спеціальну робочу групу. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на нараді 15 січня, передає прес-служба відомства.

  "На нараді за участю члена ЦВК, Громадянської мережі ОПОРА, членів колегії МВС та керівництва Нацполіції узгодили механізми забезпечення публічної безпеки й законності виборів. Діятимемо скоординовано та рішуче. Всі кандидати отримають захист, а не преференції. Крім того, в МВС створена робоча група для виявлення та кваліфікації фактів порушення законодавства під час виборчого процесу", – повідомив чільник МВС.

  Радник міністра внутрішніх справ Іван Стойко запевнив: МВС готове до тісної співпраці та гарантування безпеки представників ОБСЄ.

  "Ми готові надати повноцінне сприяння для роботи спостерігачів ОБСЄ. В нас уже працює координаційний штаб МВС України, в процесі створення – обласні штаби і ми робимо все для того, аби вибори відбулися чесно, прозоро та відповідно до європейських стандартів", – заявив Стойко. 

  Спеціальна робоча група МВС, створена до виборів, опікуватиметься такими питаннями:

  • недопущення порушень та провокацій під час усього виборчого процесу, безпосередньо у день голосування та під час підрахунку голосів;
  • звернення громадян;
  • моніторинг ЗМІ та соцмереж з метою виявлення і не допущення порушення виборчого законодавства;
  • співпраця з ЦВК.

  Як інформував 5.UA, 31 грудня в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Реєстрація кандидатів у президенти триватиме до 8 лютого 2019 року включно. Голосування на дільницях триватиме 31 березня протягом 8:00-20:00, а результати волевиявлення українців мають оголосити вже до 10 квітня.

  Попередній матеріал
  Американський безпілотник здійснив розвідувальний політ на Донбасі та поблизу Криму – фото
  Наступний матеріал
  СММ ОБСЄ помітила на сході десятки вагонів з вугіллям, що вивозили до РФ – яка була реакція окупантів
  Loading...