Оксана Сироїд
Оксана Сироїд Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": віце-спікер Ради Оксана Сироїд в ефірі "5 каналу" о 22:00

Почаюємо з першою жінкою-заступником голови ВРУ про "апасних інтєлєктуалов" з недоторканими IQ, чому судді не реформуються і чому чим більше ми "стратегічно дружимо" з сусідами, тим стає гірше

На чаювання завітає до нас не перша жінка-астронавт, а значно крутіше: перша жінка-заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд. Шкільна золота медалістка, бакалавр політології з Києво-Могилянської академії, магістр права з відзнакою із Київського нацуніверситету, Master of Laws від Оттавського університету. У 90-х була помічником голови Української республіканської партії, помічником-консультантом народного депутата академіка Юхновського. Опісля – експерт урядових проектів, проектів ООН, проектів ОБСЄ. Приватний підприємець з 2003-го, директор Всеукраїнського благодійного фонду "Українська правнича фундація", експерт Реанімаційного пакету реформ, Оксана Сироїд стала депутатом парламенту як 4-й номер списку партії "Самопоміч".

Отож, почаюємо з Оксаною Сироїд, як їй зблизька парламентаризм по-українськи та "апасні інтєлєктуали" з недоторканими IQ; чому судді не реформуються і що не так із "середнім" класом; чи є шанс уникнути реваншу "крєпкіх промосковских хазяйствєнніков" з колишніх та нинішніх; чому чим більше ми "стратегічно дружимо" з сусідами, тим стає гірше. Зустрінемося з Оксаною Сироїд за чайком о 22:00.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті 13 лютого о 22:00.

Дивіться також фотогалерею:

Краса по-українськи: Жінки у Раді продемонстрували розмаїття вишиванок – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Напади на лікарів "швидкої": медики беззахисні перед агресивними пацієнтами
Наступний матеріал
Військових-дезертирів ЗСУ можуть обміняти на українських політв'язнів – адвокат
Loading...