Олександр Солонтай
Олександр Солонтай www.facebook.com/ZaChaicom

"ЗА ЧАЙ.COM": керівник програми практичної політики Олександр Солонтай в ефірі "5 каналу"

Почаюємо увечері з Олександром Солонтаєм, щоб зрозуміти, які шанси збудувати партію без олігархічного капіталу, щоб та врешті-решт не стала ще однією статистичною одиницею Мін'юсту й ЦВК

"Ідуть роки. Змінюється влада. Приходять і відходять політики. Тільки правила гри на українській землі незмінні. Років вже так з 400..." Написав юний політик, екс-депутат Святослав Вакарчук і поїхав вчитися в американський Стенфордський університет.

А от Олександр Солонтай шукає відповіді на святославове риторичне запитання тут. Він – керівник програми практичної політики, експерт Інституту політичної освіти. Один із фундаторів ГО "Фундація регіональних ініціатив".

Розбудовуючи цю організацію, відмовився від фінансової підтримки за бюджетний рахунок, публічно викриваючи корупційну складову системи державної фінансової підтримки громадських організацій.

Співавтор серії посібників для депутатів місцевих рад "Що має знати депутат місцевої ради?" Один із лідерів об'єднання "Сила людей", заснованого у 2013 році. Члени об'єднання активно проявили себе під час Євромайдану, а в 2014-му стали партією. А ще Олександра Солонтая через рік обрали першим головою політради партії "Сила людей".

Почаюємо увечері з Олександром, щоб зрозуміти, які шанси збудувати партію без олігархічного капіталу, щоб та врешті-решт не стала ще однією статистичною одиницею Мін'юсту й ЦВК; де гарантії, що його колеги не знищать організацію так, як свого часу ГО "Пора"; чи мають ці молоді політики щеплення від популізму. Одна із класичних схем: від партбудівництва до розкрадання бюджету через обмандачення. Тут знову гра у "вірю - не вірю", чи щось інше? Олександр Солонтай чаюватиме у нас о 23:10.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті 9 жовтня 2017 року о 23:10.

Попередній матеріал
Опубліковано відео захоплення в полон двох росіян в Сирії
Наступний матеріал
Тричі краща легкоатлетка місяця: як армійська спортсменка Левченко збирає титули

"ЗА ЧАЙ.COM": ветеран української політики Юрій Ключковський в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.COM": нардеп від "Свободи" Андрій Іллєнко в ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": журналіст та нардеп Сергій Висоцький в ефірі "5 каналу" о 23:10