Ганна Гопко
Ганна Гопко Фото з соцмереж

"ЗА ЧАЙ.COM": нардеп та чільник Комітету в закордонних справах – Ганна Гопко в ефірі "5 каналу"

Чаюємо про уміння перетворювати друзів на ворогів або навпаки; про мову ультиматумів та використання історичної пам'яті ХХ століття в актуальній політиці; про принцип "Баба Яга проти" як виборчу карму вітчизняної політики

2014 року американський журнал Foreign Policy вніс її у щорічний список 100 світових мислителів. Ми не звикли таке чути на адресу сучасного українського політика. Але саме депутата Ганну Гопко бачимо в цій сотні. Вона актуально очолює парламентський Комітет у закордонних справах.

Нині зачаюємо з Ганною Гопко – випускницею факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка (2004), кандидатом наук із соціальних комунікацій, природозахисницею. У Гопко багато активностей: член Опікунської ради НДСЛ "Охматдит", член Наглядової ради Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, член правління Центру протидії корупції, координатор адвокаційної кампанії "Наші діти", руху добровольців "Простір свободи".

У 2007-2009 роках — координатор проектів Міжнародної громадської організації "Кампанії за майбутнє без куріння" в Україні. Проходила стажування в університетах Джонса Гопкінса та Оксфорда. З часів Майдану Ганна Гопко є членом координаційної ради групи "Реанімаційний пакет реформ". До парламенту увійшла як №1 у списку партії "Самопоміч", але виключена з фракції за підтримку урядової реформи децентралізації.

Про уміння перетворювати друзів на ворогів або навпаки – недругів на стратегічних друзів по-українськи; про мову ультиматумів та використання історичної пам'яті ХХ століття в актуальній політиці; про принцип "Баба Яга проти" як виборчу карму вітчизняної політики та про всеукраїнську гру на кремлівський реванш. З Ганною Гопко о 22:00.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті 24 квітня о 22:00.

Краса по-українськи: Жінки у Раді продемонстрували розмаїття вишиванок – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
До останнього тримали блокпост: у Києві відбулася прем'єра фільму "Перехрестя "Балу"
Наступний матеріал
"У вас був наказ, але з вас зробили роботів": суд заслухав ще двох родичів загиблих майданівців
Loading...

"ЗА ЧАЙ.COM": Арсеній Фінберг про розумне цифрове місто та "шанхайську рекламу" Києва

Депутати проти журналістів: хто переміг у благодійному футбольному двобої

"ЗА ЧАЙ.COM": керівник "Армії FM", підполковник ЗСУ Яна Холодна в ефірі "5 каналу"

Більш як половина нинішніх нардепів не пройде у ВР за новим виборчим кодексом – Бала

"ЗА ЧАЙ.COM": поет і письменниця, журналіст та слемер Світлана Поваляєва в ефірі "5 каналу

На землі, виділеній українською владою УПЦ МП, помістилося б п’ять Ватиканів – Єленський