Парламентський кубок з футболу
Парламентський кубок з футболу Facebook /Федерація футболу України

Депутати проти журналістів: хто переміг у благодійному футбольному двобої

Мета благодійного матчу – допомогти дітям-переселенцям зі сходу України та Криму

Цими вихідними відбувся третій благодійний футбольний матч "Парламентський кубок". Грала збірна народних депутатів проти збірної журналістів України на стадіоні ім. Баннікова, що в столиці.

У попередні роки матч закінчувався на користь українських працівників ЗМІ, але цього року перемогли народні обранці з рахунком 1:0.

Мета цього благодійного матчу – допомогти дітям-переселенцям зі сходу України та Криму. Всі зібрані кошти віддадуть на будівництво нових спортивних майданчиків та спортзалів у школах.

Організаторами благодійного матчу стала Федерація футболу України та ІА "Центр новин". Учасники матчу зауважили: і журналісти, і політики мають спільні цілі, і не лише під час спортивних змагань.

"Спонсорські кошти, які сьогодні зароблять депутати підуть на те, аби майбутніх футболістів у гарну спортивну форму вбрати", – каже народний депутат від БПП Максим Єфімов.

"Сьогодні – це діти переселенців, і це дуже гарний приклад того, як депутати та журналісти можуть допомогти вирішити низку проблемних питань, які на сьогодні є в нашій країні", – коментує президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

"Все робиться для того, щоб нас єднати. Тут є представники різних регіонів. Наприклад, я родом із Севастополя, є інші – родом з інших регіонів. Це доводить, що Україна – єдина країна", – каже радник голови КМДА Дмитро Білоцерковець.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Жінки в Саудівській Аравії вперше змогли відвідати футбольний матч: як це було – ФОТО

Попередній матеріал
Бюро ПАРЄ відмовило у дебатах з "українського питання" – яка причина
Наступний матеріал
В Україні достатньо вакцин від кору, аби забезпечити усі вікові групи осіб – МОЗ