соцмережі

"ЗА ЧАЙ.COM": експерт з енергоефективності Павлюк – як ми "комунально гріємо повітря"

  • Анонс
Як змінити політичну карму популістів, які борються не за модернізацію, а проти цін (тарифів) на різні види енергії – дискутуватимемо з Святославом Павлюком

Ще у 2012 році зібралося неформальне об'єднання інтелектуалів, експертів та громадських активістів для розробки стратегічного бачення для України. Вони назвалися "Нестерівською групою". Ще у 2015-му група презентувала свій документ під назвою "Візія України-2025: Договір гідності заради сталого розвитку".

Чи є шанс втілити такі стратегії в патерналістському пострадянському просторі – ми розпитаємо в учасника цієї групи, експерта з енергоефективності Реанімаційного пакету реформ Святослава Павлюка.

Поговоримо і про стратегічне мислення "людей та мишей", про популізм і дивацтва самого Святослава з "тепловізором", яким він демонструє, як ми "комунально гріємо повітря, ґрунт і сніг", а потім виходимо на антитарифні мітинги. Як змінити політичну карму популістів, які боряться не за модернізацію, а проти цін (тарифів) на різні види енергії. Як візії інтелектуальних "масонських лож" можуть стати всенародним рухом.

Зачаюємо зі Святославом Павлюком о 23:10. 

Попередній матеріал
"Повернувся на захист держави":хто став новим чільником Нацполіції Донеччини
Наступний матеріал
"Кремль лютує": Росію обурила доповідь місії ООН про ситуацію в Україні включно з Кримом
Loading...

Україна у вересні отримає 62 тонни енергетичного вугілля зі США – Чалий

Тарифи на електроенергію в Україні одні з найнижчих у Європі – НКРЕКП

ЄС виділить Україні €100 млн для наповнення Фонду енергоефективності