vilingstore.net

"Кремль лютує": Росію обурила доповідь місії ООН про ситуацію в Україні включно з Кримом

Російські дипломати вважають "неправомірними" спроби включити до оцінки правозахисників про ситуацію в Україні нібито "російський Крим"

У Кремлі вирішили висловити власну невдоволеність рішенням місії ООН щодо дотримання прав людини в Україні. Так, у доповідь включили дані про ситуацію в тимчасово окупованому Криму. У Москві заявили, що рішення "неправомірне". Про це з посиланням на прес-службу МЗС РФ повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ".

Так, російські чиновники у повідомленні пишуть, що "змушені нагадати" ООН, що мандат місії не дозволяє спостерігачам "розглядати ситуації у третіх країнах".

Також у Міністерстві закордонних справ Росії заявили, буцімто Республіка Крим і місто Севастополь – це територія Російської Федерації. Дипломати країни-агресора вважають, що "спроби включити оцінку правозахисної ситуації в цьому російському регіоні в ООНівську доповідь по Україні неправомірні".

Як відомо, у доповіді ООН, оприлюдненій 12 вересня, Росію закликали надати безперешкодний доступ спостерігачам за правами людини в Криму; забезпечити людям, які там проживають, право на свободу думки і віросповідання. Також в ООН вимагають від РФ звільнити всіх політв'язнів, утримуватися від видворення українців з півострова і розслідувати випадки репресій у Криму.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Це війна не від нашого імені": як у Санкт-Петербурзі підтримують Україну – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": експерт з енергоефективності Павлюк – як ми "комунально гріємо повітря"
Наступний матеріал
Невідоме життя київського метро: що залишається "за кадром"