Юрій Бутусов
Юрій Бутусов 5 канал

Юрій Бутусов прийшов на зустріч у Міноборони – що обговорювали (оновлено)

Читайте по-русски
Спілкуватися з журналістом в МОУ вирішили через Facebook

Головний редактор Цензор.нет Юрій Бутусов прийшов на зустріч у Міністерство оборони. Напередодні журналісту через Facebook запропонували там роботу. У соцмережі відомство зазначило, що міністр оборони Андрій Таран зустрінеться з медійником 19 грудня. Про це повідомляє "5 канал".

На зустрічі планують предметно обговорити перспективи подальшої співпраці. Також у Міноборони зауважили, що тональність попереднього дискурсу була емоційною і недоречною. 

Бутусов запрошення до співпраці через соцмережу вважає дивним, однак пояснює, що все ж погодився на зустріч із міністром оборони через те, що в країні триває війна. 

"Це дуже дивна манера - запрошувати до співробітництва через фейсбук. Я такого ще не бачив. Але оскільки цього разу особисто запрошення від самого міністра оборони під час війни, проігнорувати його, вважаю, неможливим. Необхідно зустрітися. І все ж таки почути причину цієї дивної історії", – сказав Бутусов.

Оновлення. Юрій Бутусов на зустріч підготував план реформування оборонної галузі, з яким і прийшов на зустріч з міністром. План розглянули, утім визнали, що виконати його не можливо. Та запропонували посаду в Управлінні нормативно-методичного забезпечення та моніторингу володіння, використання та розпорядження нерухомого майна і земель. На таку пропозицію журналіст не погодився.

Серед іншого, Юрію Бутусову запропонували стати позаштатним радником міністра. Цю пропозицію журналіст пообіцяв розглянути.

Нагадаємо, журналіста Юрія Бутусова, відомого скандальними розслідуваннями щодо української армії, запросили на роботу в Міністерство оборони. Пропонували очолити одну з посад. Там казали, що "конструктивна позиція журналіста викликає повагу", тому хочуть із ним працювати.

Пізніше у Мінобороні заявили, що не мають вакансій для журналіста Юрія Бутусова, які би відповідали його рівню професійних амбіцій.

Попередній матеріал
Скаути передали подружжю Зеленських вифлеємський вогонь
Наступний матеріал
Неодноразово пропонував модернізувати техніку: командувач Повітряних сил ЗСУ відреагував на підозру в недбальстві
Loading...

Міноборони: російська пропаганда створила додаток, що транслює фейкове радіо "Армія FM"

"Заробіток" на похованнях загиблих на Донбасі армійців: у Міноборони обіцяють покарати винних після аудиту

Російські офіцери на Донбасі активно тренують снайперів – розвідка

Україна планує розширити співпрацю з Європейським Союзом у сфері безпеки – Міноборони

Міноборони заявило, що не має вакансій, які відповідають амбіціям Бутусова

Відповідальність за зрив держоборонзамовлення несе влада, включно із Зеленським – експерти