Сергій Дроздов
Сергій Дроздов obozrevatel.com

Неодноразово пропонував модернізувати техніку: командувач Повітряних сил ЗСУ відреагував на підозру в недбальстві

Читайте по-русски
Сергій Дроздов переконує, що до його закликів не дослухалося керівництво держави

Командувач Повітряних сил Збройних сил України Сергій Дроздов розповів, що він не раз пропонував модернізувати техніку, однак керівництво держави не дослухалося. Про це він заявив етері "Свободи слова" Савіка Шустера, передає "5 канал".

Йому напередодні оголосили підозру в недбальстві через катастрофу літака Ан-26 на Харківщині під Чугуєвом. За словами слідчих, ланцюг недбальства був систематичним і призвів до загибелі 26 людей під час навчального польоту курсантів Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. 

"Я хочу сказати, що неодноразово висловлював пропозиції щодо модернізації, стану техніки. І якби керівництво на рівні керівництва держави прислухалося б – про морально-застарілу техніку і придбання сучасної, може, і не було б такого результату. На бойових генералів з проукраїнською позицією йде тиск. Особливо на тих, які з перших хвилин, з перших годин брали участь в антитерористичній операції", – заявив Дроздов.

Нагадаємо, Державне Бюро Розслідувань у справі авіакатастрофи АН-26 вручило три підозри. У недбальстві, окрім командувача Повітряних сил ЗСУ, підозрюють командира військової частини та керівника польотів Чугуївського летовища. У ДБР кажуть, що їхню винуватість підтверджують результати проведеної експертизи і не виключають, що підозрюваних може бути більше. Авіатроща сталася 25-го вересня на Харківщині під Чугуєвом. Загинули 26-ро осіб - курсанти університету повітряних сил та екіпаж АН-26. Вижити вдалося лише одному курсанту. За попередньою версією, літак під час приземлення зачепив крилом землю.

Попередній матеріал
Юрій Бутусов прийшов на зустріч у Міноборони – що обговорювали (оновлено)
Наступний матеріал
Вітренко заявив, що продовжить боротьбу за місце міністра енергетики
Loading...

Авіакатастрофа під Чугуєвим: ДБР вручило підозри причетним до авіатрощі Ан-26 (оновлено)

У Канаді не вірять, що літак МАУ в Ірані збили через людську помилку – оприлюднили звіт

Авіакатастрофа ІЛ-76: Апеляційний суд Дніпра залишив без змін вирок генералу Назарову

На Тернопільщині впав легкомоторний літак – пілот загинув

Авіакатастрофа МАУ біля Тегерана: Іран відкликав пропозицію щодо виплат сім'ям загиблих

Катастрофа МАУ: Україна може звернутися до суду ООН через порушені обіцянки Ірану – МЗС