"Європейська солідарність"
"Європейська солідарність" фото Європейська солідарність

"Європейська солідарність" вийшла на лідерську позицію – опитування InfoSapiens

Читайте по-русски
Партія впевнено нарощує підтримку, показує опитування

Якби вибори у Верховну Раду відбулися наступної неділі, "Європейська солідарність" отримала б 13,1% серед усіх та 23% від тих, хто визначився. Про це свідчить опитування компанії InfoSapiens.

Такі ж показники має і партія "Слуга народу" – 13,1% серед всього населення та 23% від тих, хто визначився з партією. За "Опозиційну платформу – За життя" готові голосувати відповідно 12,4% та 21,8%. "Батьківщина" – 7,7% та 13,7%, "Радикальна партія Олега Ляшка" – 2,7% та 4,7%, "Сила і честь" – 2,6% та 4,6%.

Під час дослідження було опитано 1003 респонденти, старших за 18 років, методом особистого інтерв'ю вдома у респондента. Вибірка репрезентативна дорослому населенню України за областю, розміром населеного пункту, статтю та віком. З дослідження вилучена Автономна Республіка Крим, а в Донецькій та Луганській областях опитування проводилися тільки на територіях, що контролюються Україною. Максимальна теоретична похибка не перевищує 3,1%. Опитування проводилося протягом 21 січня – 5 лютого 2021 року.

Опитування InfoSapiens
Опитування InfoSapiensInfoSapiens

Як відомо, дослідження компанії КМІС, проведене 5-7 лютого, показало, що  партія "Європейська солідарність" вийшла на перше місце в рейтингу політичних партій. 

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися на початку лютого (але після рішення РНБОУ), найбільше голосів отримали б партія "ЄС", за яку віддали б свій голос 12,2% серед усіх респондентів і 18,1% серед тих, хто визначився з вибором. За партію "ОПЗЖ" готові проголосувати відповідно, 11,4% і 16,8%. За партію "Слуга народу" – 10,5% і 15,5%. За партію "Батьківщина" – 8,9% та 13,2%.

Далі йдуть "Сила і честь" (відповідно 4,3% і 6,3%) та "Радикальна партія" (3,5% і 5,2%). Дещо нижче прохідного бар'єру мають "Партія Шарія" (2,6% та 3,9%), "Голос" (2,5% і 3,7%) та "Українська стратегія Гройсмана" (2,1% та 3,2%).

Попередній матеріал
У Карпатах вертоліт, всюдиходи та понад пів сотні людей третю добу шукають туриста
Наступний матеріал
У соцмережах виявили ботоферму, що атакує опонентів Зеленського і хвалить його самого – Княжицький
Loading...