president.gov.ua

ЄС продовжує санкції проти Росії-агресора – Курц

Ми очікуємо дуже чіткої реакції на російську агресію, наголосив голова Ради ЄС

Президент Петро Порошенко та Федеральний канцлер Австрії Себастьян Курц обговорили ситуацію на Донбасі. Курц сказав, що ситуація на Донбасі досі залишається складною, у зв'язку із цим у червні 2018-му ми продовжили санкції проти агресора. Про це йдеться у повідомленні на сайті Президента.

Себастьян Курц зауважив: "Я мушу відзначити, що нас це дуже непокоїть, що ситуація досі залишається складною - такою ж, як і раніше. Я зараз говорю як голова Ради Європейського Союзу. Ми очікуємо дуже чіткої реакції на російську агресію, і у зв'язку із цим у червні цього року ми продовжили санкції проти агресора".

Він додав, що потрібен також канал діалогу для того, щоб знайти мирне рішення. Федеральний канцлер Австрії наголосив: "Хотів би звернувся до Росії із закликом повернутися за стіл переговорів. Це повернення потрібне і в Нормандському форматі. Це єдиний формат, який у нас поки що існує, і єдина можливість для того, щоб вести переговори і колись знайти мирне рішення".

Своєю чергою, Петро Порошенко наголосив на важливості партнерства з Республікою Австрія: "Ми хотіли би бачити Австрію державою, яка допомагає рухатися Україні в напрямку повернення нашої країни в родину європейських народів".

При цьому він повідомив, що у Верховній Раді вже зареєстрований його законопроект про закріплення у Конституції України європейських та євроатлантичних прагнень Українського народу. Сторони також обговорили тему головування Австрії в Європейському Союзі.

Петро Порошенко також подякував Австрії за підтримку українських ініціатив та прагнень, "починаючи від ситуації надання Україні макрофінансової допомоги і закінчуючи підтримкою України в питанні продовження санкцій проти Російської Федерації у разі невиконання нею Мінських домовленостей, нестворення безпекових умов для реалізації Мінська".

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Відверта і дуже позитивна": Друга заокеанська зустріч Порошенка і Трампа у фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Зростання ціни на газ для населення є неминучим – Гройсман
Наступний матеріал
В Україні стартувала система, яка виявлятиме підроблені медичні довідки
Loading...

У Сенаті США розповіли, коли будуть уведені нові обмеження стосовно Росії

Через кібервтручання: США розширили антиросійські санкції

Трамп окреслив умови для скасування санкцій проти Росії

Танкер РФ заблокований в українському порту на 3 роки – представник Президента

МЗС пропонує світу посилити антиросійські санкції за виявлені ОБСЄ факти присутності РФ на Донбасі

Окупований Крим залишився без карток систем Visa і MasterCard