Спецкостюми, медики
Спецкостюми, медики 5 канал

"ЄС" починає всеукраїнський збір підписів на підтримку медиків – із якими вимогами

Читайте по-русски
Медики хворіють і помирають, але ще ніхто в Україні чи світі не дістав інвалідність від коронавірусу

Кожен медик, який захворів на коронавірус, повинен мати підтримку від держави, наголошують у партії "Європейська солідарність".

Тому у вівторок, 19 травня, політсила починає всеукраїнську акцію – збір підписів на підтримку медпрацівників, повідомив у відеозверненні у Facebook народний депутат Олег Синютка. Акція стартує о 8-й ранку перед медичними закладами у Львові.

"Ми закликаємо кожного небайдужого підписатися під зверненням до президента, прем'єр-міністра та голови парламенту з вимогою забезпечити лікарів засобами індивідуального захисту, виплатити їм 300% надбавки та негайно внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт щодо обов’язкового страхування медиків у разі захворювання на коронавірус, а не ефемерної інвалідності", – наголосив Синютка у своєму зверненні.

Він додав, що медики хворіють і помирають. Але ніхто в Україні чи світі – не дістав інвалідність від коронавірусу.

"Влада, яка повинна захищати медиків, ухвалила законопроект, яким визнала, що захищатиме лише тих медиків, які дістали інвалідність. Тому "Європейська солідарність" внесла законопроект, яким усе-таки хоче визначити, що кожен працівник медичної установи, який захворів на коронавірус, повинен дістати підтримку від держави, кожен медик повинен бути застрахований, і тому ми починаємо цю акцію по всій Україні. Ми переконані, що спільними зусиллями влади, опозиції, врешті-решт кожної людини, особливо медиків, ми внесемо і примусимо монобільшість у парламенті підтримати цей законопроект”, – переконаний народний депутат.

Нагадаємо, згідно з повідомленням чільника МОЗ Максима Степанова, за минулу добу, 17 травня, коронавірус виявили у 81 українського медика. Загалом від початку пандемії зафіксовано 3650 випадків коронавірусу в медпрацівників.

Попередній матеріал
Пацієнтські організації вимагають звільнення Степанова через блокування закупівлі ліків для тяжкохворих
Наступний матеріал
Забагато людей, які не асоціюють себе з Україною, якогось біса приймають дуже важливі рішення – митець
Loading...