hayastan24.com

ЄС – основний донор громадянського суспільства в країнах східного партнерства

  З 25 до 27 жовтня 2017 року в Таллінні проходитиме Конференція громадянського суспільства Східного партнерства та 9-а Щорічна асамблея Форуму громадянського суспільства Східного партнерства в рамках головування Естонії в Раді Європейського Союзу

  Під час триденного заходу, що має назву "Відчутні результати для широкої публіки: перспективи Східного партнерства у 2020 році та в подальшому", буде розглядатися майбутнє політики Східного партнерства та внесок громадянського суспільства в покращення державного управління в країнах партнерства.

  Верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні зазначила: "Представники громадянського суспільства є найкращими кураторами та контролерами реформ, яких так потребують країни Східного партнерства. Вони є голосом проти корупції та за прозорість, а також важливою силою в нашій щоденній роботі над величезною кількістю питань: від боротьби з насильством над жінками до покращення медіа-середовища. Ми – партнери, і ми потрібні одне одному задля досягнення наших спільних цілей та забезпечення результатів Східного партнерства".

  Конференція слугуватиме платформою для обговорення учасниками питань покращення державного управління, налагодження діалогу між урядом та громадянським суспільством, використання технологій в цілях посилення прозорості державного управління, а також застосування комплексних підходів до економічного розвитку. Під час заходу також обговорюватиметься роль громадянського суспільства в боротьбі з дезінформацією та розвитку медіакомпетентності.

  Учасники ухвалять Декларацію громадянського суспільства, в якій буде визначено основні перешкоди для подальшого демократичного розвитку та окреслено конкретні рекомендації щодо того, яким чином уряди та організації громадянського суспільства можуть співпрацювати з метою їх подолання.

  Підтримка Європейського Союзу для громадянського суспільства відіграє важливу роль у посиленні публічної підзвітності, забезпеченні поваги до прав людини, а також місцевому розвитку в країнах Східного партнерства. Впродовж періоду з 2014 до 2016 року Євросоюз  профінансував більш ніж 260 нових проектів у регіоні, які охоплюють понад 600 організацій. 

  Попередній матеріал
  Лікарі повідомили про стан Мосійчука
  Наступний матеріал
  "Укрзалізниця" дискримінує промисловців - ЗМІ
  Теги:
  Loading...

  "Це гарна новина": Євросоюз відреагував на звільнення Умерова та Чийгоза

  Саміт лідерів країн ЄС: Brexit нарешті виходить з глухого кута

  ЄС розширив економічні санкції щодо КНДР

  ЄС готова допомогти Україні з відбором кандидатів до Антикорупційного суду

  В Європарламенті закликають ЄС розширити санкції проти Росії

  "Не виправдав надій": Туреччина більше не потребує членства в ЄС – Ердоган