Іванна Климпуш-Цинцадзе
Іванна Климпуш-Цинцадзе Facebook / За Чай.com

"Є натяки на прозріння з боку влади": голова комітету ВР прокоментувала майбутню зустріч у "Нормандському форматі"

  Читайте по-русски
  Президенту України зовсім не обов’язково виконувати той довгий перелік передумов, які виставляє Російська Федерація, переконана Климпуш-Цинцадзе

  Україна на переговорах у "Нормандському форматі" повинна представити власне бачення вирішення конфлікту на Донбасі, і при цьому не обов'язково виконувати весь перелік умов, які висунула Росія. На цьому наголосила голова комітету Верховної Ради з питань інтеграції України з Євросоюзом Іванна Климпуш-Цинцадзе (фракція "Євросолідарність"), пише "Укрінформ".

  "Як на мене, протягом останніх двох-трьох днів приходять якісь натяки на прозріння з боку українських можновладців стосовно того, для чого Путін постійно висуває додаткові передумови, як-от попереднє узгодження підсумкового документа "нормандської зустрічі". Ці люди починають розуміти, мовляв, ми про це не домовлялися, тож, ймовірно, Путін не так уже й хоче цієї зустрічі...", – сказала Климпуш-Цинцадзе.

  Голова комітету ВР переконана, що президент України Володимир Зеленський та його політична сила, які отримали такий карт-бланш від українців на виборах, мають представити власне бачення вирішення конфлікту на Донбасі, і вже з ним виходити на переговори у "Нормандському форматі". Однак, як зауважила український політик, для цього зовсім не обов'язково виконувати той довгий перелік передумов, які виставляє Російська Федерація.

  Нагадаємо, за словами міністра закордонних справ Вадима Пристайка, Україна готова до зустрічі в "Нормандському форматі" на рівні лідерів чотирьох країн-учасниць переговорів.

  Однак, раніше Пристайко заявляв, що Росія не зацікавлена у проведенні саміту в "Нормандському форматі", тому шукає нові підстави для її відстрочки.

  Сам президент Зеленський очікує, що зустріч відбудеться в листопаді. Про це він казав ще 11 жовтня.

  Попередній матеріал
  У під'їзді житлового будинку на Львівщині вибухнула граната
  Наступний матеріал
  Порошенко на мосту у Станиці Луганській особисто переконався, що розведення по той бік немає

  Пристайко заявив, що Україна готова до зустрічі в "Нормандському форматі" на рівні лідерів держав

  Зеленський розповів, коли має відбутися зустріч у "Нормандському форматі"

  "РФ повинна гарантувати": Зеленський запевняє, що без розведення – не буде "Нормандського формату"

  Зеленський та Меркель провели телефонну розмову – посол

  Без контролю над кордоном будь-які переговори не мають сенсу – політичний експерт

  Росія не зацікавлена в зустрічі у "Нормандському форматі" – Пристайко