Михайло Басараб на "5 каналі"
Михайло Басараб на "5 каналі" 5 канал

Якщо Україна зазнає фіаско перед Путіним, то рухом опору стане вся країна – координатор "РОК"

Читайте по-русски
За словами Михайла Басараба, люди на Банковій підтримують Зеленського

Якщо на Нормандській зустрічі Україна зазнає фіаско перед Володимиром Путіним, то на акції вийде вся країна. Про це заявив співкоординатор "Руху опору капітуляції" Михайло Басараб під час марафону "Ціна миру" на "5 каналі".

"Тут зібралися не вороги Зеленського, тим паче не вороги Україні. Усі ми зацікавлені, щоб сьогодні в Парижі все відбулося відповідно до наших національних інтересів і не реалізувалися негативні сценарії-припущення, які турбували багатьох українців впродовж останніх місяців. Саме тому ми тут. Щоб не лише на словах, а й своєю присутністю показати президенту, що ми підтримуємо Україну. І якщо він теж грає на боці України, ми не його противники, ми його союзники", – наголосив Басараб.

Він додав: "Далі ми подивимося, якими будуть підсумки переговорів. Можливо, вдасться прочитати якісь документи. Відтак будемо планувати свої дії. Багато хто запитує, якщо щось піде не так, що далі? У випадку фіаско України перед Путіним, то рухом опору капітуляції стане вся країна. Зараз складно спрогнозувати наслідки, до яких можуть призвести необдумані рішення".

Як повідомляв 5.ua, у Парижі закінчилася основна зустріч чотирьох лідерів Нормандського формату. Зараз відбувається двостороння зустріч Володимира Путіна та Володимира Зеленського. А потім чотири лідери знову коротко зберуться за круглим столом. І лише після того буде спільна прес-конференція.

Попередній матеріал
У Зеленського розповіли, що наразі обговорює Нормандська четвірка
Наступний матеріал
Генасамблея ООН ухвалила резолюцію, в якій засуджує мілітаризацію окупованого Криму Росією
Loading...

Зеленському треба показати силу армії, а переговори з Росією ні до чого не призведуть – політексперт

Мендель назвала три теми, які Зеленський підійматиме на Нормандській зустрічі

"Варта на Банковій": під ОП розпочалося віче – включення

Євросоюз не збирається знімати санкції з Росії – глава дипломатії ЄС

Мирослав Гай розповів, в якому випадку акції продовжуватимуться

У ЄС розповіли, чого очікують від зустрічі Нормандської четвірки