Нацполіція

Вже чотири міста приймають сміття зі Львова – представник облдержадмінстрації

На сьогодні в Україні немає жодного сучасного комплексу з утилізації твердих побутових відходів

Вже чотири міста приймають сміття із міста Львова. Про це в ефірі "5 каналу" в ході "Інформаційного дня" заявив директор департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА Назарій Романчук.

"На сьогодні можу сказати, що вже чотири міста приймають сміття з міста Львова. Паралельно відбуваються громадські слухання і діалог з громадськістю по інших полігонах. Ми їздимо, переконуємо, розповідаємо, пояснюємо людям, що завдяки цьому можна отримати фінансовий ресурс, який в подальшому скерувати на рекультивацію своїх полігонів, на закупівлю сміттєвої техніки, на вирішення інших екологічних проблем, які існують на тих територіях", – сказав він.

 

З його слів, зараз в Україні немає жодного сучасного комплексу з утилізації твердих побутових відходів, тому Львівщина стане пілотним проектом у цьому напрямку.

"В Україні сьогодні немає жодного сучасного комплексу з утилізації твердих побутових відходів, і Львівщина має можливість стати пілотною областю в цьому районі і показати Україні як треба поводитися зі сміттям. На жаль, дійсно, трагедія, що сталася на Грибовському сміттєзвалищі, спонукала нас до цього", – сказав він.

Романчук додав: "Після 15 липня вже буде точно визначено місця розташування заводів (з переробки сміття – 5.UA), і буде розпочато процедуру виділення земельної ділянки і в подальшому будівництва. Три інвестори, які на сьогодні є переможцями конкурсу, один із них вже пропонує протягом трьох місяців з дня отримання земельної ділянки, він вже готовий приймати сміття з Львівщини і з міста Львова і відповідно вирішувати питання утилізації сміття".

Як повідомляв 5.UA, прем'єр-міністр Володимир Гройсман висварив міського голову Львова Андрія Садового за сміттєвий колапс у місті.

Попередній матеріал
Майстер кікбоксингу та досвідчений волонтер: у Дніпрі попрощались із бійцем АТО
Наступний матеріал
Жахливе свідчення злочинів СРСР: у Луцьку виявили останки жертв радянського режиму
Loading...

Садовий розповів, коли у Львові почнуть будувати сміттєпереробний завод

Не шукай крайніх, а візьми і зроби – Гройсман висварив Садового за сміттєвий колапс у Львові

Якою має бути нова форма захисту від гібридної агресії РФ та чи перейменують проспект Ватутіна – "Час. Підсумки дня"

Влада Львова попросила уряд визнати місто зоною надзвичайної екологічної ситуації

Третина Львова залишається не очищеною від сміття

Прокуратура викрила організаторів "сміттєвих караванів" зі Львова, що розкидували непотріб Україною