Вивчив англійську, настрій стабільний: який стан Олега Сенцова в російській колонії

  Првозахисники закликали писати Олегу Сенцову листи, аби його морально підтримати

  Засуджений у РФ за тероризм український режисер Олег Сенцов у колонії на Ямалі вивчив англійську мову. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла російська правозахисниця Зоя Свєтова.

  "Одержала листа від Олега Сенцова. В нього все по-старому. Читає по дві книги на тиждень. Вивчив англійську. Тільки практикувати її в ямальській зоні немає з ким. Листів писати не любить. Настрій стабільний. Почувається не дуже. Температура на вулиці – 20 градусів морозу. Сніг лежить уже три місяці. Почав отримувати "Новую газету", – каже, що прийшло відразу кілька номерів", – зазначила правозахисниця.

  При цьому російська правозахисниця Зоя Свєтова закликала частіше писати листи українському режисерові, кримчанину Олегу Сенцову, якого російська влада помістила в найвіддаленішу північну колонію РФ – ІК-8 в місті Лабитнангі Ямало-Ненецького автономного округу. Правозахисниця оприлюднила адресу колонії та закликала писати Сенцову листи.

  629400, Росія, Ямало-Ненецький автономний округ, місто Лабитнангі, вулиця Північна, 33, ІК-8, Сенцову Олегу Геннадійовичу, 1976 року народження 

  Нагадаємо, ще 13 жовтня стало відомо, що українського режисера Олега Сенцова етапували до колонії суворого режиму в місті Лабитнангі, це Тюменська область Росії.

  Довідка: режисера Олега Сенцова й активіста Олександра Кольченка затримали працівники ФСБ РФ в окупованому Криму навесні 2014 року. Їх етапували до Росії, де судили за сфабрикованим звинуваченням в організації терактів і підпалів офісів партій на півострові. Обидва провини не визнали. 25 серпня 2016 року російський суд присудив Сенцову 20 років в'язниці, Кольченку – десять років. 

  Попередній матеріал
  Логвинський: Іноді Європа ставиться до РФ, як до міни, яку треба розмінувати
  Наступний матеріал
  В Україні створять реєстр боржників: що це означає

  Логвинський: Іноді Європа ставиться до РФ, як до міни, яку треба розмінувати

  "Підозрює, що захворів на туберкульоз кістки": що відомо про стан політв'язня Клиха у РФ

  Батько Павла Гриба заявив про критичний стан сина

  Московський суд продовжив арешт Сущенку ще на два місяці

  Діалог про звільнення українських політв'язнів у РФ ведуть на всіх можливих політичних рівнях – Айвазовська

  Клімкін: У Росії утримують більш як 60 українських політв'язнів