Павло Гриб
Павло Гриб
5 канал

Батько Павла Гриба заявив про критичний стан сина

Стан здоров'я заарештованого в Росії українця Павла Гриба вкрай небезпечний, і кожен день, проведений у в'язниці, може стати для нього останнім

Про це написав у Facebook його батько Ігор Гриб. Він наголосив, що в СІЗО, де утримують Павла Гриба, немає ні ліків, ні мінімального дієтичного харчування. 

"За інформацією адвоката, у Павла дуже виснажений вигляд, постійні скарги на біль у шлунку і животі. Загальний депресивний стан, як наслідок посилення психологічного тиску з боку слідства і адміністрації СІЗО. Немає ні ліків, ні мінімального дієтичного харчування. Внутрішня кровотеча може відкритись в будь-який час. Фахових медичних спеціалістів по хворобі Павла в Краснодарі нема. Надати медичну допомогу ніхто не зможе. Кожен день в СІЗО може бути останнім для Павла! Життя Павла в небезпеці!" – написав Юрій Гриб.

Він також зазначив, що 1 лютого Краснодарський суд Росії розглядав апеляцію на запобіжний захід для заарештованого Павла Гриба.

"Сьогодні, 1 лютого, у порушення всіх термінів відбулося засідання Краснодарського крайового суду з розгляду апеляції на запобіжний захід... Адвокат про судове засідання випадково дізналася за добу. Все було зроблено так, щоб батьки не встигли приїхати", – написав Ігор Гриб, однак не уточнив рішення, яке ухвалив суд за результатами розгляду апеляції.

Як повідомляв 5.ua, Павло Гриб зник 24 серпня у Білорусі під час подорожі до міста Гомель, де мав зустрітися з дівчиною, з якою познайомився в соціальних мережах.

У вересні російська влада повідомила, що він перебуває у слідчому ізоляторі міста Краснодар (РФ). Стало відомо, що Павла звинувачують у тероризмі. Генеральна прокуратура України відкрила провадження через зникнення українця.

Адвокат Павла Гриба повідомила, що Європейський суд з прав людини вимагає від Росії доступу українських лікарів до хлопця, щоб оцінити стан його здоров’я. За повідомленням батьків, 19-річний Павло Гриб через інвалідність має постійно вживати підтримуючі препарати.

Попередній матеріал
Ізраїль відкличе свого посла з Варшави – ЗМІ
Наступний матеріал
Мінфін США пояснив, чому засекретив частину "Кремлівської доповіді"

Московський суд продовжив арешт Сущенку ще на два місяці

Клімкін: У Росії утримують більш як 60 українських політв'язнів

Фейгін: Московський суд відхилив апеляцію на арешт Сущенка, він буде під вартою до 30 січня

"В'язень сумління": політв'язень Балух закликав Україну не припиняти боротьби

Окупанти в Криму винесли вирок Балуху – реакція МЗС України

"Ви не навчите мене любити "нову батьківщину": політв'язень Балух виголосив останню промову в "суді"