Міноборони Молдови

Всупереч подвійній забороні: військові з Молдови рушили на навчання НАТО до України

До цього президент країни Ігор Додон, відомий своїми проросійськими симпатіями, двічі заборонив військовим брати участь у навчаннях Rapid Trident цьогоріч

Контингент армії Молдови бере участь у військових навчаннях НАТО Rapid Trident 2017 в Україні, попри заборону з боку президента і головнокомандувача Ігоря Додона. Про таке повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на Міноборони Республіки Молдова.

Командир контингенту підполковник Александру Маркуца наголосив, що метою навчань є розвивати взаємодію військ, посилювати обороноздатність і підтримати на міжнародній арені образ Національної армії Молдови для її подальшої участі в миротворчих місіях.

Нагадаємо, раніше уряд країни заявив: попри заборону Ігоря Додона, військові братимуть участь у навчаннях НАТО в Україні.

"Рішення пана президента не стане перешкодою для участі військовослужбовців Національної армії у навчаннях в Україні, оскільки при прийнятті урядом відповідної постанови були дотримані всі законні норми. Тобто, Національна армія братиме участь у навчаннях відповідно до прийнятого уряду рішенням", – заявила прес-секретар прем'єр-міністра Молдови Стелла Ністор.

Довідка: військові навчання НАТО Rapid Trident 2017 проходять з 7 по 23 вересня у Міжнародному центрі миротворчості і безпеки в Яворові (Україна). Молдовські військовослужбовці постійно, починаючи з 1996 року, беруть участь у навчаннях Rapid Trident.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Із парашутом в горах Грузії: українські морпіхи беруть участь у Agile Spirit-2017 – фотозвіт

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Скандальна заява Путіна: У МЗС Німеччини спробували коригувати власну позицію
Наступний матеріал
Найпотужніший за останні 12 років: які наслідки унікального спалаху Сонця