ЦВК щодо позачергових виборів у ВР
ЦВК щодо позачергових виборів у ВР 5 канал

"Встигнути за 17 днів": у ЦВК розповіли про проблеми з організацією виборів

Читайте по-русски
Наразі неможливо розпочати конкурс на друк бюлетенів, адже поки комісія не має даних про кількість кандидатів

Центральна виборча комісія звертається до Верховної Ради, президента і Кабінету міністрів – для урегулювання питань щодо державних закупівель. У ЦВК наголосили – інакше можуть виникнути проблеми з проведенням дострокових парламентських виборів. Детальніше розповіла кореспондент "5 каналу" Анна Брикова.

У ЦВК повідомили, що можуть виникнути проблеми з проведенням дострокових парламентських виборів. Одна із причин – брак часу. Зокрема, для друку бюлетенів матимуть всього 17 днів, замість 70.

Тож, Центральна виборча комісія звертається до парламенту, президента та уряду – для урегулювання питань щодо державних закупівель. Адже за нинішнього законодавства – 48 днів мають на проведення тендеру та 22 дні на виготовлення бюлетенів. Наразі ж неможливо розпочати конкурс на друк бюлетенів, адже поки комісія не має даних щодо кількості кандидатів.

"ЦВК не може вчасно і головне – точно встановити, яка саме форма і розмір бюлетенів. Це питання для нас найболючіше", – уточнив заступник голови комісії Євген Радченко.

Водночас відомство вже оголосили чотири передвиборчі тендери. Сумарна очікувана вартість яких становить понад 51 млн грн. Крім цього, комісія звернулася до Донецької та Луганської облдержадміністрацій – військово-цивільних адміністрацій, аби вони надали висновки щодо можливості організації підготовки та проведення виборів.

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – відео
Наступний матеріал
Просто додай води: як столичні комунальники та ДСНС готуються до запального літа
Loading...

"Слугу народу" очолив радник Зеленського

Вибори до Європарламенту: відомі остаточні результати – хто набрав найбільше голосів

Сьогодні останній день виборів до Європарламенту: хто лідирує

Голова політради "Сила людей" та представник партії "Голос" в ефірі програми "Інформаційний вечір"

Партія БПП дістала нову назву

Партія Вакарчука назвала вимоги до своїх майбутніх депутатів