Дмитро Разумков
Дмитро Разумков Facebook

"Слугу народу" очолив радник Зеленського

  Читайте по-русски
  Про виборчі списки та принципи партії, з якими вона піде на вибори, повідомлять після з'їзду політсили

  У понеділок, 27 травня, на прес-конференції радник президента України Володимира Зеленського з політичних питань Дмитро Разумков сказав, що він очолив партію "Слуга народу", повідомляє "ZN.UA".

  "Були зміни в керівництві партії. Іван Баканов пішов на державну службу і не може очолювати силу, і партія довірила виконувати цю роль мені", – заявив новий очільник "Слуги народу".

  За його словами, ті зміни, на які сподівалася команда президента Зеленського, на разі не можуть реалізуватись через позицію Верховної Ради.

  Однак він додав, що про виборчі списки та принципи партії, з якими вона піде на вибори, ще буде додатково повідомлено після з'їзду політсили.

  "Людина високоморальна, з глибокими принципами, з можливістю чути суспільно. Також це має бути людина успішна у своїй сфері. Це має бути командна людина, яка буде працювати на народ", – заявив Разумков.

  Крім того, партія "Слуга народу" обіцяє оприлюднити 8 червня усіх своїх кандидатів на майбутніх парламентських виборах. Тоді має відбутися з'їзд політичної сили.

  На з'їзді обіцяють також оприлюднити програму та ідеологічні засади "Слуги народу". У політсилі кажуть, що вже розпочали відбір претендентів на участь у виборах, і обіцяють, що принаймні між мажоритарників не буде чинних народних депутатів.

  Як повідомляв 5.UA, міський голова Харкова Геннадій Кернес і міський голова Одеси Геннадій Труханов домовилися про створення спільної партії для участі в парламентських виборах. Фінальні переговори відбулися кілька днів тому. 

  Попередній матеріал
  Екологи передали міністру європейські приклади впровадження екологічного податку – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Голова ВР вимагає від Банкової оприлюднити стенограму зустрічі президента з депутатами
  Loading...

  "Я прийняв рішення": Гройсман повідомив, чи буде об'єднуватися з Порошенком на виборах до парламенту

  Сьогодні останній день виборів до Європарламенту: хто лідирує

  Відкрито рахунок для кандидатів у ВР та названо суму внесків – ЦВК

  Голова політради "Сила людей" та представник партії "Голос" в ефірі програми "Інформаційний вечір"

  Партія БПП дістала нову назву

  Партія Вакарчука назвала вимоги до своїх майбутніх депутатів