ukrinform.ua

"Все дуже серйозно": Полозов прокоментував можливе звільнення українських моряків

Читайте по-русски
За інформацією у росЗМІ, бранців Кремля можуть повернути в Україну до кінця серпня

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" керівник групи адвокатів моряків Микола Полозов прокоментував інформацію у росЗМІ про ймовірне повернення в Україну бранців Кремля.

"Я це питання не коментую. Насамперед, аби не нашкодити необережним словом тим процесам, які зараз відбуваються. Тут важливо розуміти, що це не перша спроба вийти на якісь домовленості. І до цього все доходило буквально до фінальної стадії – і все це зривалося. Є певні сили, зацікавлені в тому, щоб повернення українських військовополонених і політв’язнів затягувалося. Тому, зважаючи на інтереси своїх підзахисних, я, доки не відбудеться будь-яка подія, коментувати його не буду", – сказав адвокат.

На запитання ведучої, яка вірогідність, що цього разу повернення моряків і політв’язнів відбудеться успішно, Полозов сказав: "Нині, за моєю інформацією, все дуже серйозно. Тому я і не можу, на жаль, надати коментарі".

Додамо, сьогодні раніше Зеркаль говорила, що після зустрічі у Франції з президентом Еммануелем Макроном від президента РФ Володимира Путіна очікують подальших кроків зі звільнення політв'язнів. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Як повідомляв 5.UA, сьогодні раніше російське видання "Коммерсант" із посиланням на власні джерела повідомило, що українських моряків, а також інших бранців Кремля – можуть обміняти до кінця серпня. 

Попередній матеріал
30-річчя відновлення "Пласту" в Україні: на Рівненщині відбулася унікальна міжнародна скаутська зустріч
Наступний матеріал
"Лежачі" велосипеди і хендбайки: як ветеран АТО започаткував унікальну майстерню
Loading...