5.ua

ВР провалила один із євроінтеграційних законопроектів [відео]

  Віталій Хомутиннік, голвоа комітету ВР з питань податків і митної політики: «Основне питання - це збільшення вдвічі повних ставок ввізного мита за виключенням тих товарів, на які встановлене нульове мито - з метою забезпечення достовірності декларування відомостей про країну погодження. Тобто якщо з документами все нормально, якщо є країна погоджена, відповідні сертифікати, то діє пільгова ставка. Якщо цих документів нема, то вона буде збільшена вдвічі».

  Віктор Пинзеник, народний депутат, «УДАР»: «Ідея законопроекту правильна. Але під приводом так званої європейської інтеграції в цей законопроект напхали норми, які до нього відношення не мають. Дехто пропихає в цьому законопроекті підняття ставок мита на ввезення автомобілів громадянами України, прикриваючись так званими євроінтеграційними законопроектами».

  Загалом цього пленарного тижня парламентарії мають розглянути шість документів задля вступу до ЄС. Нагадаємо, серед вимог Європи - привести у відповідність закони про прокуратуру, суди, виборче законодавство, а також упорядкувати проблеми з вибірковим правосуддям. Найбільше збурення в українських депутатів викликає законопроект, у якому, зокрема, йдеться про неможливість дискримінації за статевою ознакою.

  Попередній матеріал
  Клюєв купив землі навколо будинку Януковича [відео]
  Наступний матеріал
  На території київського парку "Перемога" незаконно будується храм [відео]